شبکه خبری منتخبان ملت

شبکه خبری منتخبان ملت

عناوین کل اخبار

نازنین دختر ایرانی، برترین فوتسالیست زن سوئد شد.او 18 بازی برای تیم ملی برای سوئد انجام داد که توانست در این 18بازی ، 18گل به ثمر رساند.

نازنین در سال ۱۳۶۶ در کرج به دنیا آمد، و در سن ۲ سالگی به همراه خانواده اش به سوئد مهاجرت کرد.نازنین ابتدا در رشته فوتبال فعالیت می کرد اما بعد از مدتی به رشته فوتسال رفت و در این رشته هم موفق شد و توانست بهترین باشد.

رئیس جهور خبر خوش برای ایرانیان را اعلام کرد: ثروت جدید میدان نفتی در اهواز که مساحت آن چیزی حدود 3برابر کشور بحرین تخمین زده شده است.

حسن روحانی گفت: مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در تلاش‌های اکتشافی خود که از سال ۹۵ شروع‌شده بود، موفق به کشف یک میدان بزرگ نفتی با ذخیره نفت درجای به میزان ۵۳ میلیارد بشکه نفت شده است. گفته می‌شود این میدان نفتی که از بستان تا امیدیه در استان خوزستان به وسعت ۲۴۰۰ کیلومترمربع گسترده شده، ۸۰ متر عمق دارد.

انتقاد واعظی رئیس دفتر حسن روحانی به قوه قضاییه: قضات چه کسانی هستند؟محاکمه آن ها چه زمانی و در چه مکانی انجام شده است؟برای مردم شفاف سازی کنید.

محمود واعظی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات وزیران درباره سخنان رئیس جمهوری درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی میلیارد دلاری گفت: آنچه که رئیس جمهوری مطرح کردند مطلب جدیدی نیست، مبارزه با فساد همواره یکی از شعارهای رئیس جمهوری در مبارزات انتخاباتی در سال ۹۲ و ۹۶ بود و بارها نیز اعلام کردند که در مساله مبارزه فساد هیچ خط قرمزی اعم از مدیران دولت، و بستگان خود و هیچ کسی ندارند.

دستگیری یکی دیگر از اخلالگران اقتصادی در تور اطلاعات جمهوری اسلامی ایران رسول دانیال‌زاده مشهور به سلطان فولاد که از کشور فرار کرده بود دستگیر و به کشور بازگردانده شد.

همان اوایل مشخص شد که رسول دانیال زاده پرونده بدهی کلان بانکی دارد که برخی رقم آن را چیزی بالغ بر 2600میلیارد تومان بر آورد کرده اند. پس از آن محسنی اژه‌ای سخنگوی وقت دستگاه قضایی کشور در نشستی خبری و در تاریخ 4 بهمن همان سال در خصوص دستگیری رسول دانیال‌زاده و اتهاماتش و ادعاهای برخی نمایندگان مجلس مبنی بر ارتباط وی با حسین فریدون گفت: من شخصاً موافق بوده و هستم که برخی متهمین به صورت علنی محاکمه شوند و رسانه‌ها هم اجازه انتشار عکس، اتهامات وی و جزئیات دادگاه باشند.

اقدام جدید قوه قضاییه ، دستگیری تعدادی از کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک در کشور.این اقدام قوه قضاییه برای سالم سازی و برخورد با متخلفین صورت می پذیرد.

با اقدامات صورت گرفته از سوی مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه، صبح امروز تعدادی از کارکنان سازمان ثبت که مبادرت به تخلفات گسترده‌ای علیه منافع مردم می‌کردند؛ دستگیر شدند.
اوپک در مسیر کاهش تولید!

اوپک در مسیر کاهش تولید!

اوپک در گزارش سالانه خود از دورنمای جهانی نفت 2019پیش بینی اش از میزان نفت تولیدی این گروه در سال های پیش رو را کاهش داد.

اعلام دو شرط پرداخت وام‌های ۱۰۰ میلیون تومانی مسکن/ نوسازی منطقه سیروس به دلیل مشاعات نقشه متوقف شد

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره پرداخت وام 100میلیون تومانی مسکن گفت: متقاضیان افزایش وام تا ۱۰۰ میلیون تومان باید توان بازپرداخت اقساط آن را به تایید بانک برسانند. همچنین سود بانکی مقدار اضافه‌تر از رقم اولیه وام، مشمول تخفیف نیست و با همان ۱۸ درصد محاسبه می‌شود.

عراق ایران همیشه جنجال همیشه حواشی اینبار در اردن و با بازگشت عبدالزهرا به ترکیب عراق؟ بازی که به دلیل نا آرامی ها در عراق به اردن برده شد.

عراق-ایران؛ 5 سال بعد از جنجال دوپینگ اینبار در اردن و با بازگشت علا عبدالزهرا بازیکن تکنیکی و محبوب عراق که ایرانی ها خاطرات خوبی از او ندارند مهمترین تغییر در ترکیب تیم کاتانچ پس از جام ملت های آسیا به شمار می آید.
کاریابان بیکار !

کاریابان بیکار !

وزارت کار به تازگی فعالیت کاریابی‌های بین‌المللی در حوزه مهاجرت را ممنوع اعلام کرده است.طبق برآوردها درهفت ماهه اول سال حدود 2 هزارنفر برای کار به خارج از کشور مهاجرت کرده اند.

شهردار تهران دست به دامن باد شد. نفس های پایتخت چند روزی است که به شمارش افتاده است. تردد برخی شهروندان در شهر ممنوع شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، 9 روز است که در تهران باد نوزیده و هوای تهران نوعی ایستایی را تجربه می‌کند که منجر به آلودگی هوای تهران شده است.
توطئه علیه ژنرال

توطئه علیه ژنرال

توطئه توییتری و هشتگ هایی علیه سردار قاسم سلیمانی برای اعتراضات عراق و لبنان از کجا آب می‌خورد؟
1
ملت پلاس
توئیت خبر