شبکه خبری منتخبان ملت

شبکه خبری منتخبان ملت

عناوین کل اخبار
شرکت هواپیمایی شاهین احیا شد

شرکت هواپیمایی شاهین احیا شد

معاون امور شرکتها و مجامع گروه مالی سپه ضمن تشکراز تیم مدیریتی جدید گروه توسعه ترابر ایرانیان گفت: تیم مدیریت جدید گروه توانست اتفاقات خوبی را رقم بزند که یکی از آنها احیای شرکت هواپیمایی شاهین بود.
انتقال سهام گروه توسعه ترابر ایرانیان به بانک سپه

انتقال سهام گروه توسعه ترابر ایرانیان به بانک سپه

با همکاری مشترک گروه مالی سپه، بانک سپه و بنیاد تعاون ناجا ، سهام گروه توسعه ترابر ایرانیان به بانک سپه منتقل گردید
مذاکره با روسیه برای خرید ۶ فروند هواپیمای ایلوشن

مذاکره با روسیه برای خرید ۶ فروند هواپیمای ایلوشن

سود شرکتهای تحت مدیریت گروه سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان طی پنج ماه گذشته از ۲۸ میلیارد تومان به ۱۳۸ میلیارد تومان رسید.
غم اجاره!

غم اجاره!

تنها در سال گذشته آمار‌ها نشان می‌دهد که به طور متوسط هزینه اجاره‌بها بیش از ۵۰ درصد رشد داشت یعنی بیش از تورم عمومی حال باید دید در سال ۱۴۰۱ چگونه بازار اجاره بهایی برای مستأجران رقم می‌خورد، از این منظر گفته می‌شود جامعه مستأجران که ایران قریب به ۸ میلیون اجاره‌نشین دارد.
کارچاق کن های مالیاتی!

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند. 
پایان بلاتکلیفی!

پایان بلاتکلیفی!

اظهارات نمایندگان مجلس در رسانه ها حاکی از آن است که تغییرات و اصلاحاتی که در طرح شفافیت آرا صورت گرفته، ابهامات و نگرانی‌ها را تا حد قابل توجهی برطرف کرده است اما...
دبی گردی در اکسپوی ۲۰۲۰

دبی گردی در اکسپوی ۲۰۲۰

بسیاری اهالی فن، نحوه نمایش ایران از دستاوردهای خود چه در بعد سابقه و تمدن ایران و چه در بعد روایتگری از آینده پیش‌رو را در اکسپو دبی "فاجعه بار" و " مایه آبروریزی" توصیف کردند.آنچه که از پاویون ایران باقی ماند، حجم انتقادها از حدود ۱۴ میلیون درهمی است که در دبی برای یک پاویون خالی از محتوا هزینه شده و سفرهایی که خیلی از افراد با بودجه بنیاد رودکی، وزارت ارشاد، وزارت میراث فرهنگی، معاونت فناوری ریاست جمهوری به دبی رفتند!
احیای وزارتخانه منحله!

احیای وزارتخانه منحله!

پس از درخواست های مکرر روحانی مبنی بر تشکیل مجدد وزارت بازرگانی، تابستان سال ۹۸ حدود ۷۰ نفر از نمایندگان مجلس با ارائه طرحی خواستار تشکیل این وزارتخانه شدند اما مجددا این طرح در صحن موفق نبود. حالا و در مجلس یازدهم رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از موافقت تلویحی دولت سیزدهم برای تشکیل وزارت بازرگانی خبر داده. 
دانه درشت های غایب

دانه درشت های غایب

روز گذشته برخی از بانک‌ها اقدام به انتشار لیست بدهکاران بانکی کرده است، با نگاهی به چند لیست منتشر شده می‌توان دید که اغلب این بدهکاران جز شرکت‌ها و برخی هم تولیدی هستند و آنچه به عنوان لیست بدهکاران بانکی مطرح می‌شود با آنچه در افکار عمومی به عنوان ابر بدهکار وجود دارد، فاصله دارد.
گرد و غبار مشکوک!

گرد و غبار مشکوک!

رسیدن ریزگردها به پایتخت مرکز فلات ایران قابل تامل و انتقاد است، اما باز مقاومت در برابر شرایط پیش آمده، عادی انگاری و پرداختن به زندگی روزمره و ارائه راهکار در حد چند هشدار رسانه‌ای که "شهروندان و گروه‌های حساس به گوش باشید و جز در مواقع ضروری از منزل خود خارج نشوید" باز هم جای سوال دارد؟ 
مناقشه خودرویی

مناقشه خودرویی

تولید برخی خودروهای بی کیفیت که به ارابه‌های مرگ معروف شده و  از باز شدن کیسه هوا هم ناتوان هستند با چه توجیهی تولید می شوند؟ آیا واقعا منفعت طلبان مافیایی گریبان خودروسازی داخلی را در دست دارند؟ شاید در خصوص تداوم ممنوعیت واردات خودرو نیز پای همین مافیا درمیان باشد؟
دست های ناپاک

دست های ناپاک

شنیده‌ها حاکی از این است که عده‌ای پیگیر واردات گوشت با ارز ۴۲۰۰ تومانی به کشور هستند.البته سال هاست موضوع گوشت دستاویز تخلفات بسیاری است بطور مثال سال ۹۷ منصور پوریان، رئیس شورای تامین کنندگان دام زنده گفته بود: شنیده‌ها حاکی از آن است که یازده شرکت به جای واردات گوشت قرمز ۷۷۸ میلیون دلار ارز به جیب زدند.
گرانی گوشت به نفع چه کسانی است؟

گرانی گوشت به نفع چه کسانی است؟

گفته‌های مسئولان اتحادیه تولید دام سبک و سنگین و همچنین شورای تامین دام حاکی از آن بود که تولید داخلی بیش از نیاز بازار است. با توجه به قیمت زیر ۷۰هزار تومانی هر کیلو دام در زمان فروش، علت گرانی گوشت را باید نه در بخش تولید بلکه در قسمت توزیع و خرده‌فروشی جست‌وجو کرد.
به عمل کار برآید...

به عمل کار برآید...

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با رسانه ها از وعده هایی خوش برای تهرانی ها در سال ۱۴۰۱ سخن گفته است.
خبرهای خوش در نخستین سال قرن برای تهرانی‌ها

خبرهای خوش در نخستین سال قرن برای تهرانی‌ها

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران توضیحاتی درباره تامین مسکن در پایتخت، آسیب‌های اجتماعی، تأمین اتوبوس و واگن، معتادان متجاهر،‌کودکان کار، تشکیل قرارگاه‌های مختلف، همکاری و توافق شهرداری با دولت، بودجه شهرداری و ... ارائه داد.
1