شبکه خبری منتخبان ملت

به عمل کار برآید...
قرن جدید و وعده هایی خوش برای تهرانی ها

به عمل کار برآید...

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با رسانه ها از وعده هایی خوش برای تهرانی ها در سال ۱۴۰۱ سخن گفته است.
حبیب پشت رفیق

حبیب پشت رفیق

گزارش رسانه ملی درباره وضعیت جسمانی مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران با واکنش رفیق آقای چمران یعنی حبیب کاشانی همراه بود اما گویا آقای کاشانی از چند نکته غافل هستند.
طرح های هزینه زا در راستای اشتغالزایی رفقا !
علوی:سازمان گردشگری شهرداری هر چه سریع‌تر راه‌اندازی شود

طرح های هزینه زا در راستای اشتغالزایی رفقا !

علوی عضو شورای شهر تهران می گوید: باید برای برنامه ریزی در حوزه گردشگری در پایتخت سازمان گردشگری در شهرداری تهران راه اندازی شود فارغ از اینکه گویا آقای علوی از وجود اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران که وظیفه آن برنامه ریزی برای همین امور است بی اطلاع می باشد البته شاید هم برای دوستان جامانده از سمت به دنبال تاسیس مجموعه ای جدیداست.
چمران استعفا می دهد؟

چمران استعفا می دهد؟

نایب‌رئیس شورای شهر تهران با اظهار امیدواری از وضعیت جسمی چمران در بیمارستان، گفت: به هیچ عنوان بحث استعفای چمران از ریاست شورا مطرح نیست و ان‌شاءالله هرچه سریع‌تر به شورا باز خواهد گشت.
تعیین تکلیف باغات پایتخت

تعیین تکلیف باغات پایتخت

پرونده‌ تعدادی از باغات تهران امروز در صحن شورای شهر بررسی و قرار شد تصمیمات جدید برای باغات با متراژ کمتر از 500 متر اتخاذ شود.
سیاسی کاری ها در پایتخت

سیاسی کاری ها در پایتخت

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مسائلی چون آب و هوا، ترافیک، بافت فرسوده و مشکلات مربوط به فضای سبز با بحث‌های سیاسی در هم آمیخته که منجر به از بین‌رفتن ریه‌های شهر می شود.
هیاهو در پرونده باغات پایتخت

هیاهو در پرونده باغات پایتخت

عضو شورای شهر تهران توضیحاتی درباره اقدامات زاکانی طی 70 روز گذشته، درآمد شهرداری تهران، میزان بدهی‌ها، سرانجام تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری، طرح ممنوعیت تردد شبانه و ... ارائه داد.