شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۰۰۱۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵ - 05 July 2020
غلامرضا تاجگردون تنها منتخب مجلس یازدهم است که هنوز نماینده نیست. دلیل آن، شکایت جمعی از نمایندگان مجلس از اعتبارنامه اوست که باید دید سرنوشت آن چه خواهد شد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛

ماجرای اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون از یکی از شعبات بررسی اعتبارنامه ها در نخستین جلسات مجلس کلید خورد. پس از آنکه شورای نگهبان تایید کرد که اسناد منتقدان تاجگردون را هنگام انتخابات رویت کرده و مشکلی نیافته، شعبه اعتبارنامه تاجگردون را تایید کرد اما در صحن مجلس با اخطار قانون اساسی علیرضا زاکانی و موافقت قالیباف، کار اعتبارنامه تاجگردون به کمیته تحقیق کشید.

پس از بررسی موارد اعتراضی در این کمیته، به خصوص موضوع مدرک دکترای این منتخب مجلس که از بلژیک گرفته شده و نیز موضوع سرمایه گذاری در یک پروزه محلی، کمیته تحقیق هم اعتبارنامه او را تایید کرد و حالا گفته می شود قرار است در صحن علنی درباره این اعتبارنامه رای گیری شود.

تاجگردون در گفتگویی، تهدید کرده که ممکن است دست به افشاگری بزند. موضوعی که شاید بر رای برخی نماینده ها تاثیر داشته باشد.

به جز نمایندگان منتقد دولت در مجلس، برخی چهره های اصلاح طلب در فضای مجازی هم می خواهند که اعتبارنامه تاجگردون رای نیاورد و سرنوشت حوزه انتخابیه گچساران به میان دوره ای سپرده شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: