شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۰۰۶۸
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳ - 15 July 2020
شبکه خبری منتخبان ملت؛

بانک اقتصادنوین هم‌زمان با شدت گرفتن مجدد بیماری کرونا در کشور و با هدف کاهش مراجعات حضوری مشتریان ارجمند به شعب بانک، سقف انتقال وجه کارت‌به‌کارت از تمامی درگاه‌های بانکی را افزایش داد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ هم‌زمان با شدت گرفتن مجدد بیماری کرونا در کشور و پیرو ابلاغیه بانک مرکزی ج.ا.ا در راستای مدیریت و کنترل شیوع ویروس کرونا، سقف انتقال وجه کارت به کارت شتابی و داخلی از طریق اپلیکیشن همراه نوین، اینترنت بانک و تمامی دستگاه‌های خودپرداز بانک اقتصادنوین تا مبلغ 60 میلیون ریال در روز افزایش یافت. علاوه بر این تمام کارت‌های نقدی این بانک که تاریخ انقضای آن‌ها از خرداد تا مردادماه 1399 است به مدت یک سال تمدید شد. بدیهی است انجام تراکنش‌های نیازمند به درج تاریخ انقضا؛ با وارد کردن تاریخ جدید امکان‌پذیر است.

گفتنی است مشتریان بانک اقتصادنوین می‌توانند با استفاده از خدمات الکترونیکی این بانک مانند اینترنت بانک، اینترنت بانک همراه، سامانه همراه نوین، اپلیکیشن رمز ساز ارس و... بسیاری از فعالیت‌های مورد درخواست خود را بدون نیاز به حضور در شعبه دریافت کنند.

علاوه بر خدمات یادشده، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره 48031000-021 در تمام ایام هفته و به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به پرسش‌ها و ابهامات مشتریان ارجمند هستند.

برچسب ها: اقتصاد نوین ، کرونا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: