شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۱۱۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸ - 14 September 2021
نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: چرا با مافیای نهاده های دامی و کشاورزی که پا روی گلوی مردم گذاشته اند برخورد جدی نمی شود.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
مصطفی نخعی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 23 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری گفت: ضمن قدردانی از رئیس جمهور برای سفر به منطقه و ایجاد امید در دل مردم و تصمیمات خوب در حوزه آب و تقسیمات استانی و منطقه ای درخواست می شود نسبت به پیگیری مصوبات این سفر و اجرای آن ها اقدامات سریع انجام شود.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه درمجلس شورای اسلامی افزود: روند سریع واکسیناسیون در هفته های اخیر نشان داد گره زدن واکسن به تحریم آدرس غلط دادن به مردم بود اما کمبود واکسن برکت که مطالبه جمعی از مردم در استان و منطقه نهبندان است یکی از مشکلاتی است که باید هرچه سریع تر مرتفع شود.

وی در بخش دیگری از تذکر خود با انتقاد از تداوم مشکل نهاده های دامی، گفت: وضع کمبود نهاده های دامی و افزایش قیمت ها از یک طرف، تصمیمات در خصوص خرید تضمینی از طرفی دیگر، کشاورزان و عشایر را با مشکلات زیادی روبه رو کرده و خشکسالی نیز آنان را مجبور به از دست دادن و فروش دام های خود کرده است و مافیای نهاده که پا روی گلو مردم گذاشته اند نیز به حال خود رها شده و با آن ها برخورد نمی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: