شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۲۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷ - 15 November 2021
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز دادستانی تهران همه مقامات مسئول در حوزه آلودگی هو را احضار کرده است.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
اصر امانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری منتخبان ملت، با اشاره به دستور سازمان بازرسی مبنی بر ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های مسئول در اجرای قانون هوای، اظهار کرد: دادستانی تهران همه مقامات مسئول در حوزه آلودگی هو را احضار کرده است و بر اساس دستور سازمان بازرسی از مقامات مسئول در شهرداری و سایر دستگاه‌ها گزارش عملکرد اخذ می‌شود.

وی با بیان اینکه احتمالا ترک فعل دستگاه‌های مربوطه در اجرای قانون هوای پاک موضوع بحث جلسه امروز بوده است، ادامه داد: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران به عنوان متولی اصلی این موضوع در حوزه مدیریت شهری در این جلسه حاضر شده است.

به گزارش تسنیم، اخیراً معاون سازمان بازرسی کل کشور در نشست بررسی عملکرد دستگاه‌ها در قانون هوای پاک اعلام کرد که گزارش ترک فعل دستگاه‌ها در خصوص قانون هوای پاک به مراجع قانونی ارسال شده است. معاون نظارت و بازرسی کل کشور دستگاه‌های مسئول را مکلف کرد، طی 2 هفته توضیحات تکمیلی از چگونگی اجرای تکالیف قانونی، چالش‌ها و موانع موجود را تهیه و به صورت مستند به سازمان بازرسی کل کشور ارائه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.