شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸ - 27 November 2021
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مسائلی چون آب و هوا، ترافیک، بافت فرسوده و مشکلات مربوط به فضای سبز با بحث‌های سیاسی در هم آمیخته که منجر به از بین‌رفتن ریه‌های شهر می شود.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
مهدی چمران صبح امروز در نشست هم اندیشی کارگروه‌های تخصصی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: باید یک ریل گذاری انجام شود تا قطار امور شهر روی آن حرکت کند. اگر طی ۱۰ سال گذشته تهران دوران کم نظیری را طی کرده، ناشی از برنامه خوب شورای شهر و توجه شهرداری به آن برنامه بوده است.

رئیس شورای شهر عنوان کرد: برنامه‌ریزی هایی که در کمیسیون‌های شورای شهر انجام می‌شود، باید مبنا باشد و بسیار مهم است.

چمران ادامه داد: امیدوارم با برنامه‌ریزی، مشکلات شهر از جمله مشکلات محیط زیست که حرف اول را می‌زدند را حل کنیم. آب و هوا، ترافیک، بافت فرسوده و مشکلات مربوط به فضای سبز با بحث‌های سیاسی در هم آمیخته که منجر به از بین‌رفتن ریه‌های شهر می‌شود و اینها همه از مشکلات شهر است.

وی بیان کرد: تهران یک باغ شهر بود که امروز تبدیل به شهرخانه‌سازی ها شده و آلودگی هوای آن بر همه مسائل ازجمله سلامتی شهروندان، هوش کودکان و ووو تاثیر می‌گذارد.

وی اظهار داشت: متاسفانه کسانی که باید درختان را نگهداری کنند، آنها را از بین می‌برند. ما در دوره مدیریتی خود از سرانه ۸.۵ متر فضای سبز به ازای هر شهروند، به ۱۶.۵ متر رسیدیم و در دوره گذشته نیز قدری به این فضا اضافه شد و همه تلاش ما افزایش فضای سبز شهر است.

رئیس شورای شهر تاکید کرد: البته تمام مسائل شهر ازجمله سلامت و آرامش شهر بسیار اهمیت دارند و باید مورد توجه قرار گیرند.

چمران تصریح کرد: شهرداری حدود ده‌ها هزار میلیارد تومان بدهی دارد که هر روز در حال افزایش است. از سوی دیگر خریدهای شهرداری و کارهای نیمه‌کاره نیز نیازمند بودجه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.