شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹ - 13 December 2021
پشت پرده سفرهای متعدد مدیر انگلستان نشین یک بانک خصوصی روشن نیست
شبکه خبری منتخبان ملت؛
هفته گذشته در گزارشی به موضوع سفرهای خارج از چهارچوب و متعدد یک مدیر بانکی به کشور انگلستان پرداختیم 

گزارشی که بدون ذکر نام مدیر مذکور همراه بود اما واکنش های بسیاری را به همراه داشت
 
از تخریب و تهدید عناصر وابسته به آن مدیر بانکی علیه شفاف سازی ها گرفته تا ورود وکلای ملت به موضوع 

موضوع مدیران دوتابعیتی از آن جهت حایز اهمیت است که چرا مدیری که اعتقادی به خدمت به پرچم کشورش ندارد و زیر پرچم کشوری ثالث قسم می خورد چه اصراری به ماندن در صندلی ریاست دارد؟ 


در این حال سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس نیز با اشاره به سکونت مدیرعامل یک بانک خصوصی به همراه خانواده در انگلستان خواستار ورود بانک مرکزی و دستگاه‌های نظارتی و امنیتی برای پرهیز از خروج اطلاعات حساس از کشور شد. 

این نماینده مجلس می گوید: سؤال اساسی آن است چگونه صلاحیت این فرد برای مدیرعاملی 
یک بانک توسط بانک مرکزی تایید شده و چه کسانی تاییدیه استعلامات او را صادر کردند؟ 


احسان ارکانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز معتقد است  وقتی مدیرعامل یک بانک خصوصی به صورت مکرر به کشور خارجی آن هم انگلیس سفر دارد، نهادهای امنیتی باید علت و منشا و ریشه این سفرها را مشخص کنند. 

سوال اینجاست آیا مدیری که خانواده اش را برای زندگی و یا تحصیل به کشور انگلستان که در طول تاریخ علیه ایران عزیزمان توطئه پردازی های بسیاری انجام داده ساکن می کند قابل اعتماد است؟ 


باید دید در این شرایط حساس آیا مجلس شورای اسلامی با بکارگیری ابزار نظارتی خود و احضار مدیران مربوطه می تواند با مدیرانی که در سختی ها کنار ملت نبوده وگویا دلبستگی نیز به این آب و خاک ندارند برخورد جدی نماید 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.