شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۴۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱ - 19 January 2022
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی با جدیت موضوع ساحل خواری را دنبال و با خاطیان برخورد خواهد کرد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
رضا حاجی پور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری منتخبان ملت، ضمن تقدیر از برخورد قوه قضائیه با ساحل خواران گفت: ما موضوع ساحل خواری و ورود غیرقانونی به حریم سواحل و ایجاد مشکلات برای مردم را بار‌ها در مجلس مطرح کرده ایم.
نماینده آمل افزود: سازمان‌های دولتی و خصوصی و نیز سازمان‌ها و ادارات قوای سه گانه و نهاد‌های زیرمجموعه آن‌ها اجازه ساخت و ساز و دخل و تصرف در حریم قانونی سواحل را ندارند و در صورت اقدام به این کار باید جلوی این ساخت و ساز‌ها گرفته و زمین‌ها به سواحل بازگردانده شود.
وی گفت: هیچ سازمان، نهاد و دستگاهی نمی‌تواند به هیچ وجه در حریم قانونی سواحل اقدام به ایجاد مجتمع‌های تفریحی، گردشگری، فرهنگی و یا ساخت و ساز ویلا‌های شخصی کند.
حاجی پور افزود: متاسفانه علیرغم وجود قوانینی در این زمینه برخی آن را نادیده می‌گیرند و خوشبختانه قوه قضائیه اخیرا وارد این موضوع شده است و مجلس نیز وظیفه نظارتی خود را در این زمینه انجام خواهد داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.