شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۷ - 21 March 2022
نماینده ملایر در مجلس تاکید کرد باید طراحی آمریکایی‌ها را حین مذاکرات هسته‌ای به هم بزنیم که البته تنها راه آن خنثی کردن تحریم‌هاست ولی باید مراقب فریب آنها برای مقصرتراشی‌ها در بن‌بست‌‌های احتمالی مذاکرات هم باشیم.
شبکه خبری منتخبان ملت؛    هادی بیگی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به برخی تلاش‌های رسانه‌ای برای تبرئه آمریکا از کارشکنی‌ها در مسیر توافق در مذاکرات وین گفتک باید طراحی آمریکایی‌ها را حین مذاکرات هسته‌ای به هم بزنیم و تنها راه آن خنثی کردن تحریم‌ها است. ضمن اینکه باید مراقب مقصر تراشی‌ها هم باشیم. 

وی با تأکید بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا گفت: آمریکا به قدری غیر قابل اعتماد است که ممکن است در مسئله اوکراین با همه حمایت‌های لفظی از این کشور چندی بعد اعلام کنند که بهتر است با روسیه کنار بیاید.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: هیچ راهی جز خنثی کردن تحریم‌ها نداریم و نبایستی خیلی به مذاکرات وین و نتایج آن دل‌خوش باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.