شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۴۶۱
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸ - 03 April 2022
علوی:سازمان گردشگری شهرداری هر چه سریع‌تر راه‌اندازی شود
علوی عضو شورای شهر تهران می گوید: باید برای برنامه ریزی در حوزه گردشگری در پایتخت سازمان گردشگری در شهرداری تهران راه اندازی شود فارغ از اینکه گویا آقای علوی از وجود اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران که وظیفه آن برنامه ریزی برای همین امور است بی اطلاع می باشد البته شاید هم برای دوستان جامانده از سمت به دنبال تاسیس مجموعه ای جدیداست.
شبکه خبری منتخبان ملت؛   سید احمد علوی با تاکید چند باره بر لزوم راه‌اندازی سازمان گردشگری شهرداری تهران گفت: در نوروز امسال زحمات زیادی در چهار مجموعه برج میلاد، باغ کتاب، دریاچه شهدای خلیج فارس و اراضی عباس آباد کشیده شده بود و استقبال مناسبی هم توسط گردشگران شد. 

رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران با بیان اینکه با هماهنگی میان ستاد گردشگری، میراث فرهنگی و ستاد سفر می‌شد کارهای تأثیرگذاری در حوزه گردشگری انجام داد، افزود: قبل از عید نیز در خصوص لزوم برنامه‌ریزی برای استقبال گردشگران با توجه به فروکش کردن کرونا تاکید کرده بودیم اما دوستان جدی نگرفتند. 

وی با اشاره به نقدهایی که به محتوای برنامه‌های اجرا شده در مراکز گردشگری شهرداری تهران دارد، ادامه داد: همه این موضوعات نشان می‌دهد که لازم است سازمان گردشگری با توجه به مصوبه شورا هر چه سریع‌تر راه‌اندازی شود. 

لازم به توضیح است که یکی از اهداف مهم تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه توسعه و نگاه ویژه به حوزه گردشگری در تمامی استان ها بوده است. نکته حایز اهمیت اینکه وزارت میراث فرهنگی در تمامی استان ها از جمله تهران دارای اداره کلی مستقل بوده که یکی از وظایف آن برنامه ریزی در جهت توسعه گردشگری استان است.
و شايد بهتر باشد اين نكته را به عضو محترم شوراى شهر متذكر شويم كه ستاد گردشگرى شهر تهران با مديريت يك مدير كارآمد و مرتبط با گردشگرى در سايه تعامل و همكارى همه جانبه با اداره كل ميراث فرهنگى تهران ميتواند اثر بخش تر باشد.

راه اندازی مجموعه های موازی همچون سازمان گردشگری شهرداری جدای از تداخل فقط بار هزینه ای به دنبال خواهد داشت و تنها چندين ميز و صندلي و كارمند به شهرداري عريضو طويل تهران اضافه مى شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.