شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵ - 04 April 2022
پژمان فر:برخی جریانات می خواهند مسائل را در شهر مشهد به حاشیه ببرند
نماینده مردم مشهد در مجلس از پیگیری حاشیه های پیش آمده در بازی ایران و لبنان در ورزشگاه مشهد خبر داد و گفت: عوامل موثر در اتفاقات ورزشگاه مشهد را معرفی می کنیم.
شبکه خبری منتخبان ملت؛   نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز دوشنبه (15 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از رئیس جمهور بابت سفری که به استان خراسان رضوی داشتند، تشکر می کنم. این سفر پربرکت بود و نکات بسیار مهمی را ایشان در این سفر مدنظر قرار داد.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به حاشیه پیش آمده در مسابقه فوتبال ایران و لبنان در شهر مشهد تصریح کرد: موضوع پیش آمده در حاشیه مسابقه فوتبال دو تیم مذکور در ورزشگاه شهر مشهد در کمیسیون اصل 90 به جد پیگیری می شود و قطعاً با عواملی که باعث بروز این اتفاقات در ورزشگاه مشهد شدند، برخورد می شود و گزارش آن را به مردم تقدیم خواهیم کرد. برخی جریانات می خواهند مسائل را در شهر مشهد به حاشیه ببرند.

■ امیدواریم جریاناتی که قصد به حاشیه بردن حواشی مسابقه فوتبال ایران و لبنان  در ورزشگاه مشهد را داشته و دارند نیز از سوی نمایندگان پیگیری و با مستندات به مردم معرفی شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.