شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۴۷۲
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹ - 05 April 2022
گزارش رسانه ملی درباره وضعیت جسمانی مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران با واکنش رفیق آقای چمران یعنی حبیب کاشانی همراه بود اما گویا آقای کاشانی از چند نکته غافل هستند.
شبکه خبری منتخبان ملت؛    حبیب کاشانی عضو شورای شهر تهران در واکنش به فیلم چند دقیقه ای که درباره مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران از سیما منتشر شد، گفت: در این گزارش در حالی عنوان شده که چمران در 240 روز حضورش در شورای شهر 3 مرتبه مریض شده و آن را به سن وی در ارتباط دانسته اند در حالیکه همه می دانند کرونا ربطی به سن وسال ندارد. 

کاشانی با اشاره به اینکه طبق قانون شورای شهر می تواند تنها  2 جلسه در ماه جلسه علنی داشته باشد داشته باشد اما تیم حاضر به جای ماهی  2 جلسه، 8 جلسه ثابت صحن و دهها جلسه غیرعلنی برگزار می کند تا کارهای برزمین مانده دوره گذشته به نتیجه برسد، اظهار داشت: در این شرایط کاری فشرده  آقای چمران در همه جلسات و برنامه های فوق العاده حضور موثر دارند و این گزارش سنگ بنای بدی بود. 

البته آقای حبیب کاشانی قطعا مستحضر هستند که اگر هر مسئولی از عهده اموری که با رای مردم به وی واگذار شده است بنا به هر دلیلی حتی بیماری برنیاد به مردم جفا کرده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.