شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۴۷۹
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱ - 06 April 2022
قرن جدید و وعده هایی خوش برای تهرانی ها
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با رسانه ها از وعده هایی خوش برای تهرانی ها در سال ۱۴۰۱ سخن گفته است.
شبکه خبری منتخبان ملت؛   پرویز سروری درباره تامین مسکن در پایتخت، آسیب‌های اجتماعی، تأمین اتوبوس و واگن، جمع آوری معتادان متجاهر،‌ کودکان کار، تشکیل قرارگاه‌های مختلف، تحقق بودجه و چه و چه توضیحاتی را ارائه داده است 
متن کامل این گفت و گو را اینجا بخوانید 

اما این روزها در خیابان های تهران هم پر است از معتادان متجاهر هم کودکان کار.
البته اگر از افزایش ترافیک کلافه کننده تهران نیز بگذریم در واگن های مترو نیز تغییرات محسوسی احساس نمی شود.  موضوع مسکن نیز که همچنان مثل قبل است. 
در اولین روزهای شروع به کار زاکانی بود که شهردار پایتخت از تغییرات قابل ملموس در سال ۱۴۰۰  خبر داد. 

اما با پایان سال ۱۴۰۰ تنها نکته ای که برای مردم تهران قابل لمس بود انتصابات پرحاشیه آقای شهردار بود که البته همچنان هم ادامه دارد. 

آقای سروری عزیز این نکاتی که شما در اظهاراتتان فرمودید که شبیه آن در دوره های قبل نیز مسبوق به سابقه هست دردی از مردم دوا نمی کند.
لطفا ابتدا وعده وعید را کنار بگذارید و بعد اقداماتی را که برای مردم قابل حس شدن است انجام دهید و پس از انجام گزارش عملکرد دهید چرا که از قدیم گفته اند به عمل کار برآید به سخندانی نیست.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.