شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳ - 09 April 2022
رجال محترم! لطفا ابهامات موضوع ممنوعیت واردات خودرو را رفع کنید؟
تولید برخی خودروهای بی کیفیت که به ارابه‌های مرگ معروف شده و  از باز شدن کیسه هوا هم ناتوان هستند با چه توجیهی تولید می شوند؟ آیا واقعا منفعت طلبان مافیایی گریبان خودروسازی داخلی را در دست دارند؟ شاید در خصوص تداوم ممنوعیت واردات خودرو نیز پای همین مافیا درمیان باشد؟
شبکه خبری منتخبان ملت؛
   مجمع تشخیص مصلحت نظام واردات خودرو از قانون بودجه ۱۴۰۱ را حذف کرد و حالا با حذف آن خودروسازان داخلی خوشحال تر از قبل به تولید برخی از خودروهای بی کیفیت خود ادامه می دهند. 

چرایی مخالفت مجمع تشخیص با واردات خودرو مشخص نیست اما با توجه به تداوم ممنوعیت واردات باید سازوکاری در راستای افزایش کیفیت خودروهای داخلی و برخورد با عرضه خودرو بی کیفیت مد نظر قرار گیرد. 

بهروز محبی نجم‌آبادی از نمایندگان مجلس می گوید: حذف واردات خودرو از قانون بودجه ۱۴۰۱ به هر دلیلی که توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام شده باشد، قابل احترام است، اما ادامه مسیر تولیدات بی‌کیفیت و انحصاری تا کجا خواهد بود؟ 

از سوی دیگر جلال رشیدی کوچی نیز در تویتی با انتقادات تند به مجمع تشخیص مصلحت نوشت: مجمع تشخیص برای دومین بار بدون وجود اختلاف بین مجلس و شورای نگهبان مصوبه مجلس را بی اثر کرد. 

سوال اینجاست تولید برخی خودروهای بی کیفیت که به ارابه‌های مرگ معروف شده و  از باز شدن کیسه هوا هم ناتوان هستند با چه توجیهی تولید می شوند؟ 

آیا واقعا منفعت طلبان مافیایی گریبان خودروسازی داخلی را در دست دارند؟ شاید در خصوص تداوم ممنوعیت واردات خودرو نیز پای همین مافیا درمیان باشد؟

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.