شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۱۴۹۲
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷ - 27 April 2022
معاون امور شرکتها و مجامع گروه مالی سپه خبر داد:
معاون امور شرکتها و مجامع گروه مالی سپه ضمن تشکراز تیم مدیریتی جدید گروه توسعه ترابر ایرانیان گفت: تیم مدیریت جدید گروه توانست اتفاقات خوبی را رقم بزند که یکی از آنها احیای شرکت هواپیمایی شاهین بود.
شبکه خبری منتخبان ملت؛    به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ترابر ایرانیان، دکتررستم رنجبر معاون امور شرکتها و مجامع گروه مالی سپه درضیافت افطاری گروه توسعه ترابر ایرانیان جمع مدیران و پرسنل گروه، گفت: اقدامات بسیار خوبی طی پنج ماه گذشته صورت گرفته که بخش بسیاری از آن حاصل زحمات دکتر فتحی پور می باشد.
وی با تاکیدبر این که مدیرعامل گروه مالی سپه و مدیرعامل بانک سپه همیشه قدردان این زحمات هستند، افزود: گروه مالی سپه با هدف کمک به زنجیره طرح بانک سپه و برداشتن موانع در قالب شرکتهای مختلف فعالیت می کند.
معاون امور شرکتها و مجامع گروه مالی سپه افزود: گروه مالی سپه شرکتهای بزرگ در بخش های مختلف اقتصادی را مدیریت می کند که یکی از آنها هلدینگی است که در بخش انرژی فعالیت دارد و 8 درصد برق کشور را تامین می کند و یا در بخش ساختمانی شرکت بسیار فعالی دارد.
دکتر رنجبر تصریح کرد: گروه توسعه ترابر ایرانیان نیز شرکت فعال گروه مالی سپه در بخش حمل و نقل است که نقش مهم و تاثیر گذاری را در بخش حمل و نقل کشور ایفا می کند.
وی اظهار داشت: تیم مدیریت جدید گروه توانست اتفاقات خوبی را رقم بزند که یکی از آنها احیای شرکت هواپیمایی شاهین بود.
معاون امور شرکتها و مجامع گروه مالی سپه گفت: با تلاش تیم جدید مدیریتی گروه سرمایه گذاری ترابر ایرانیان، سود گروه به 8 برابر افزایش یافت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.