شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰ - 03 October 2018
زهرا ساعی عضو فراكسيون اميد مجلس در اینستاگرام خود نوشت: متاسفانه عدم مدیریت صحیح مشکلات اخیر از سوی برخی مسئولان باعث تشدید مشکلات اقتصادی و معیشتی و افزایش تبلیغات مسموم رسانه‌های استکباری بر علیه جمهوری اسلامی شده است.
شبکه خبری منتخبان ملت؛

به گزارش گروه فضای مجازی شبکه خبری منتخبان ملت؛ زهرا ساعی با اشاره به مشکلات شدید اقتصادی مردم در ماه های اخیر و نوسانات نرخ ارز در جامعه گفت: متاسفانه عدم مدیریت صحیح مشکلات اخیر از سوی برخی مسئولان باعث تشدید مشکلات اقتصادی و معیشتی و افزایش تبلیغات مسموم رسانه‌های استکباری بر علیه جمهوری اسلامی شده است.

وی با انتقاد شدید از سیاست خصمانه برخی رسانه های وابسته به غرب در ارتباط با تشویق مردم به احتکار خانگی عنوان کرد: مردم فهیم کشورمان باید آگاه باشند و فریب دشمنان را نخورند. به تناسب افزایش تقاضای مردم نیز، برخی اصناف و تولیدکنندگان از این فرصت سواستفاده کرده و کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم را به چندین برابر قیمت اصلی میفروشند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی همچنین از دستگاه های نظارتی خواست که در راستای تلاش برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، بال اخلالگران اقتصادی بر اساس قانون برخورد کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک دولت بتواند با مدیریت صحیح مسائل اقتصادی، مشکلات مردم را مرتفع نماید
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: