شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴ - 08 September 2018
بعد از نطق جنجالی پروانه سلحشوری و غلامرضا حیدری دو نماینده عضو فراکسیون امید که با حمله رقبا مواجهه شد، اعضای فراکسیون امید از این دو نماینده حمایت کردند.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
حمایت تمام قد امیدی‌ها از سلحشوری و حیدری
به گزارش شبکه خبری منتخبان ملت؛ عبدالکریم حسین زاده، عضو فراكسيون اميد در حساب توییتری خود نوشت: نطق سلحشوری و حیدری و سایر نمایندگان در راستای وظایف نمایندگی بوده همکاران معترض لطف کنند بجای شاکی بودن از نطق نمایندگان، نگران وضعیت کشور باشند، قطعا امیدی‌ها از همکاران خود حمایت خواهند کرد و اجازه نخواهد داد عده‌ای تریبون آزاد نمایندگان را تهدید کنند .

همچنين پيش از اين محمدرضا عارف، رئيس فراكسيون اميد نيز در توييتر خود نوشته‌بود:« در شرایط فعلی کشور لحاظ کردن منافع ملی و وحدت و انسجام ملی از سوی مسئولان قوای سه گانه و تریبون داران باید بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد، جای تاسف است افراد و رسانه هایی که مدعی انقلابی گری و ارزش مداری هستند برای مخالفت با اظهارات یک مسئول و یا یک نماینده مردم متوسل به ادبیات ضد ارزشی و کوچه بازاری می شوند. رسانه های ما باید با رعایت اخلاق و حرمت افراد به این موارد بپردازند و فرصت پاسخگویی به نقدها را فراهم کنند.»
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: