شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷ - 09 September 2018
عضو کمیسیون قضایی مجلس از تصمیم جدید هیئت رئیسه مجلس درباره طرح تشدید مبارزه با فساد اقتصادی خبر داد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
تصمیم هیئت رئیسه مجلس درباره طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی
به گزارش شبکه خبری منتخبان ملت؛ محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به خارج شدن طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی از دستورکار قوه مقننه، گفت: نمایندگان و به ویژه اعضای کمیسیون قضایی مجلس کار کارشناسی زیادی بر روی این طرح انجام داده بود. مطرح شدن این طرح امیدی را در جامعه برای مقابله با مفسدین اقتصادی ایجاد کرده بود که متأسفانه از دستور کار مجلس خارج شد.

وی با بیان اینکه خارج شدن این طرح از دستورکار پارلمان اقدام درستی نبود، افزود: با توجه به اهمیت موضوع بررسی و ارزیابی طرح مذکور از سوی نمایندگان در جلسه علنی پارلمان نیاز به دقت و زمان بیشتری داشت.

پورمختار با بیان اینکه بهتر بود طرح به کمیسیون قضایی ارجاع می‌شد، تصریح کرد: اگر در این طرح ابهامات و مشکلاتی وجود داشت هیئت رئیسه می‌توانست این موارد را به کمیسیون قضایی ارجاع دهد و اعضای کمیسیون این ایرادات را بررسی و حل می‌کردند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس تصریح کرد: پس از اعتراضات نسبت به اقدام هیئت رئیسه مجلس مبنی بر خروج این طرح از دستورکار صحن علنی، هیئت رئیسه قول داد این طرح مجددا به کمیسیون قضایی پارلمان ارجاع شود تا دوباره مورد بررسی قرار گرفته و ابهام و ایرادات آن رفع شده و مجددا در دستورکار صحن علنی قرار گیرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.