شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳ - 10 September 2018
رئیس سازمان انرژی اتمی از راه‌اندازی یک سالن بسیار پیشرفته ساخت سانتریفیوژهای مدرن به‌دستور رهبر معظم انقلاب خبر داد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
راه‌اندازی سالن پیشرفته سانتریفیوژهای مدرن
به گزارش شبکه خبری منتخبان ملت؛ علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در گفت‌وگو با روزنامه ایران با اشاره به بازسازی رآکتور تهران گفت: رآکتور تهران دیگر اصلاً رآکتور دو سال پیش نیست و کاملاً بازسازی شده است. الآن با یک کشور اروپایی درباره استحکام این رآکتور قرارداد بزرگی بسته‌ایم.

او در بخش دیگری از این سخنان خود درباره اجرای پروتکل الحاقی در ایران افزود: اگر برجام به پایان برسد، احتمالاً دیگر پروتکل الحاقی را اجرا نمی‌کنیم البته بنده در این خصوص تصمیم‌گیرنده نیستم، این تصمیمی است که هیئت نظارت بر برجام و مسئولان ارشد نظام می‌گیرند.

صالحی ادامه داد: ما در مجموع متناسب با هر شرایطی، یک تصمیم مقتضی می‌گیریم، برای مثال دستوری است که حضرت آقا برای راه‌اندازی و تکمیل یک سالن بسیار پیشرفته ساخت سانتریفیوژهای مدرن به ما دادند و این سالن اکنون به‌خوبی تجهیز و راه‌اندازی شده است.

رئیس سازمان انرژی اتمی تأکید کرد: مثال دیگر، فرمانی است که در خصوص پیشران هسته‌ای صادر شد که یک پروژه 10 الی 15 ساله است و تاکنون به‌خوبی پیش رفته است. البته هر دوی این اقدامات در چارچوب برجام است.

سومین اقدام می‌تواند این باشد که برخی از محدودیت‌های برجامی را به‌حال تعلیق در بیاوریم، برای مثال حجم و سطح غنی‌سازی را، و سناریوی نهایی می‌تواند خروج کامل از برجام باشد که بنده امیدوارم با همکاری 1+4 هیچ‌گاه این اتفاق نیفتد زیرا که همه متضرر خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.