شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶ - 10 September 2018
دکتر لاریجانی در دیدار با تولیت آستان شاهچراغ (ع):
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این اطمینان را می دهیم که نمایندگان در مجلس به دنبال این هستند که مسیر تولید کشور در تلاطمات مدیریت شود.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
مجلس به دنبال رفع مشکل تولیدکنندگان است
به گزارش شبکه خبری منتخبان ملت؛ علی لاریجانی که عصر دیروز یکشنبه 18 شهریور به شیراز سفر کرده است، با آیت الله سیدعلی اصغر دستغیب تولیت آستان حضرت احمد بن موسی (ع) دیدار کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان اینکه استان فارس از نمایندگان بسیار خوبی در مجلس شورای اسلامی برخوردار است که به مسائل نیز آشنا هستند، گفت: یکی از توفیقات این استان حضور پربرکت آیت الله دستغیب است و خاندان دستغیب نقش مهمی در ثبات و آرامش در شیراز داشتند، شهید دستغیب یک نمونه در ابتدای انقلاب اسلامی بود.

لاریجانی با اشاره به اینکه اقدامات خدمت رسانی نمایندگان، استاندار و مقامات اجرایی استان فارس با توجه به راهنمایی های آیت الله دستغیب آسان می شود، ادامه داد: در شرایط فعلی که سختی ها بیشتر شده، یک وظیفه ممتاز داریم آن هم سهل کردن خدمت رسانی به مردم است.

وی با تاکید بر اینکه در شورای سران قوا امروز مباحثی درخصوص مسائل کشور مطرح شد، عنوان کرد: به دنبال این هستیم که با ارائه کمک های مختلف تسهیلاتی را ایجاد کنیم تا افرادی که کارآفرین هستند و ظرفیت هایی را برای تولید کشور خلق کرده اند در تلاطمات اقتصادی دچار مشکل نشوند.

رئیس قوه مقننه کشورمان با بیان اینکه یکی از دغدغه هایی که در مجلس شورای اسلامی وجود دارد، کمک به تولیدکنندگان است، تصریح کرد: این اطمینان را می دهیم که نمایندگان در مجلس شورای اسلامی به دنبال این هستند که مسیر تولید کشور در تلاطمات اقتصادی مدیریت شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه برخی از مشکلات موجود کشور خارجی و برخی دیگر مشکلات مزمن اقتصادی داخلی هستند، خاطرنشان کرد: امیدواریم مشکلات به نحوی که موجب سعادت و رستگاری ملی باشد، حل شود.

گفتنی است در این دیدار آیت الله علی اصغر دستغیب با بیان اینکه خوشبختیم که در مسیر مسابقات قرآنی که در شهرستان استهبان انجام می شود، توفیق زیارت امامزادگان برای رئیس مجلس شورای اسلامی حاصل شده است، گفت: دکتر لاریجانی همواره در خط مستقیم ترسیم شده ای از سوی رهبر حرکت کرده و ثابت قدم بوده است.

تولیت آستان حضرت احمد بن موسی (ع) با اشاره به اینکه تحلیل همه جانبه ای که از شرایط فعلی کشور در رابطه با مسائل داخلی و خارجی در مجلس خبرگان مطرح گردید، مورد تحسین اعضای مجلس قرار گرفت، ادامه داد: حتی افرادی که ممکن بود انتقاداتی نسبت به عملکرد دولت داشته باشند، با مباحث مطرح شده توسط شما قانع شدند.
منبع: خانه ملت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بـیـلـکـنـتـــ
کارچاق کن های مالیاتی!
رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فساد اداری خط قرمز ماست

کارچاق کن های مالیاتی!

در حالی رئیس کل سازمان امور مالیاتی می گوید: فساد اداری خط قرمز سازمان امور مالیاتی کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر برخی افراد و حتی شرکت ها به اصطلاح خودشان کاملا قانونی با کاهش رقم مالیات درصدهای هنگفتی را به جیب می زنند.