شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۲۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶ - 06 November 2018
رئیس شورای شهر تهران اسامی ۱۳ کاندیدای پست شهرداری پایتخت را اعلام کرد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛

به گزارش شبکه خبری منتخبان ملت؛ محسن هاشمی صبح امروز پیش از آغاز جلسه‌ی شورای شهر تهران، با حضور در جمع خبرنگاران در مورد جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضای شورای شهر گفت: در این جلسه در مورد اعلام نام کاندیدای پیشنهادی صحبت شد .

وی با بیان این که پیش از این ۳۰ نفر توسط اعضای شورای شهر به عنوان کاندیدای شهرداری تهران انتخاب شده بودند،  گفت: با این حال در این مدت تعدادی از نامزدها به صورت رسمی و شفاهی انصراف خود را اعلام کردند و بر همین اساس در این جلسه دوباره لیست را تکمیل کردیم و تعداد کاندیدا به ۱۳ نفر رسید.

وی با بیان اینکه امروز در اولین دستور از لیست ۱۳ نفره رای گیری شده و پنج نفر انتخاب می‌شوند، گفت: آقایان عباس آخوندی ، غلامرضا انصاری، محسن پورسیدآقایی ، کامل تقوی نژاد، نصرالله جهانگرد، سمیع الله حسینی مکارم، پیروزحناچی، مصطفی سالاری، رسول کشت‌پور ، محمدرضا واعظ مهدوی، علی اوسط هاشمی، سید مناف هاشمی و بنده ( محسن هاشمی) به عنوان کاندیدا اعلام شدیم و دوستانمان در شورا لطف داشتند و نام مرا در میان کاندیدا قرار دادند.

هاشمی  تاکید کرد: همه کاندیدا از لحاظ بدنی سالم هستند و بازنشسته نیز نیستند.

وی در مورد زمان رفتن افشانی نیز گفت: ما در مورد افشانی سه روایت مختلف داریم چرا که قانون این گونه تصویب شده است که از زمان تصویب قانون و انتشار در روزنامه رسمی دو ماه فرصت داریم که یکم آذرماه می‌شود. اما وکیلی عضو هیات رئیسه مجلس عنوان کرده که ۱۵ روز بعد از انتشار در روزنامه رسمی قانون لازم‌الاجرا است. که تاریخ ۱۶ آذر می‌شود و الان ما با چهار تاریخ مواجه هستیم که ۲۴ آبان ، ۲۶ آبان و ۲ آذر و ۱۶ آذر است که به نظر می‌رسد باید استفساریه‌ای به مجلس بفرستیم که  در این مورد توضیح دهد که البته ارسال این استفساریه یک شوخی است.
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: