شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۶۴۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶ - 19 October 2018
نمایندگان ملت در گفت وگو با شبکه خبری منتخبان ملت مطرح کردند:
وظیفه ی اصلی دولت خدمت به مردم است، پاسخ به خواسته های بحق مردم باید صورت گیرد که در این ارتباط نیاز است که رابطه دولت و مردم تقویت شود برای تحقق این امر «داشتن بخش ارتباطات مردمی قوی» و «سفرهای استانی»ضروری است.
شبکه خبری منتخبان ملت؛

به مردم سر بزنید


شبکه خبری منتخبان ملت؛ گروه جامعه؛ در شرایی که موج اعتراضات به مشکلات اقتصادی و تورم دامن دولت را گرفته است از سفرهای استانی رئیس جمهور که می‌تواند نقطه عطفی در التیام شهروندان باشد، خبری نیست.

در حالی که چند صباحی است که قطار دولت دوازدهم با موج اعتراضات نسبت به عملکردش حرکت میکند،دو سؤال در اذهان شکل میگیرد،برنامه دولت برای لمس مشکلات و مسائل کشور، مواجه شدن با واقعیات استان‌ها از نزدیک، شنیدن دردهای مردم و همه ضرورت‌هایی که سفرهای استانی برای تحقق آنها بنا نهاده شد و مورد استقبال جامعه قرار گرفت چیست؟ اگر قرار نیست سفرهای استانی ادامه داشته باشد، چه جایگزینی برای آن پیش‌بینی شده است؟ به هر حال نشستن در نیاوران بخشنامه های دستوری صادر کردن چاره کار نیست.

سفرهای استانی دولت یک ضرورت ملی در شرایط کنونی کشور

به مردم سر بزنید

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده اصفهان، شاهین شهر، میمه و بذخوار در گفت و گو با شبکه خبری منتخبان ملت،بر لزوم وحدت، رفاقت و صمیمیت بیشتر مردم و دولت و سلایق مختلف سیاسی در شرایط کنونی کشور تاکید کرد و گفت: بطورحتم دیدار چهره به چهره رئیس دولت با شهروندان و شنیدن مشکلات آنها از طریق سفرهای استانی میتواند نقش موثری در التیام التهابات موجود در کشور داشته باشد.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه در شرایط کنونی کشور سفرهای استانی دولت به عنوان یک ضرورت ملی باید نگاه شود تصریح کرد: رئیس دولت باید از نزدیک مسائل عمومی و مشکلات اقتصادی، اجتماعی و خواسته های مردم را از زبان مردم بشنود و با تشریح شرایط و مشکلات موجود، به مردم امید دهد.


دولت ارتباط خود را با مردم تقویت کند

به مردم سر بزنید

علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با شبکه خبری منتخبان ملت بر تقویت ارتباط دولت و مردم به عنوان یکی از پیش زمینه های تحقق خواسته های مردم و خروج از مشکلات کشور تاکید کرد و گفت: وظیفه ی اصلی دولت خدمت به مردم است از این رو باید با پرهیز از حاشیه  تلاش کرده و ارتباط خود را با مردم تقویت کند.

وی اظهارداشت: پاسخ به خواسته های بحق مردم باید صورت گیرد که در این ارتباط نیاز است که رابطه دولت و مردم تقویت شود و مسئولان برای تحقق این مهم به میان مردم آمده و صحبت های آنها را بشنوند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان بر ارتباط نزدیک با مردم به‌منظور درک بهتر واقعیات زندگی مردم»، «داشتن بخش ارتباطات مردمی قوی» و «سفرهای استانی» اشاره کرد و گفت: ارتباط ضعیف دولت و وزرا با مردم  یکی از اصلی ترین ایرادات وارده  به دولت دوازدهم است.

یوسف نژاد تصریح کرد: بطور حتم سفرهای استانی و ارتباط موثر با مردم و جلب مشارکت انها در حل مسائل کشور بسیار تاثیر گذار خواهد بود.


سفرهای استانی لازمه وضعیت اقتصادی کشور و مطالبات معیشتی مردم

به مردم سر بزنید


قاسم ساعدی نماینده خوزستان، دشت آزادگان و هویزه نیز به شبکه خبری منتخبان ملت گفت:اعتراضات موجود در کشور از جنس مطالبات شهروندی و اصناف و با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم است که در تمام تاریخ و در هر جامعه ایی مشهود است که تعامل دولت و ملت را بیش از هر زمان دیگری میطلبد.

وی با بیان اینکه معتقدم مسئولان امر باید بیش از هر زمانی مطالبات شهروندان را بشنوند و پاسخگو باشند تصریح کرد: سفرهای استانی نیاز جامعه امروز و مطالبات مردم است و رئیس جمهور و وزار باید با حضور در بین مردم نسبت به تبییت مشکلات مردم را همراه و امیدوار کنند.
ساعدی با تاکید بر اینکه مردم سالاری دینی حاکم بر نظام جمهوری اسلامی است گفت: دولت جمهوری اسلامی از جنس مردم است باید قدر این ملت را دانست و برای برون رفت از مشکلات فعلی دست ملت را گرفت.

نماینده خوزستان، دشت آزادگان و هویزه در مجلس  با تاکید بر اینکه لازمه وضعیت اقتصادی و مشکلات فعلی کشور، پاسخگویی به مردم و حضور مستمر در کنار ملت است گفت: همانند دوره های گذشته باید سفرهای استانی منظم و مدون انجام شود چرا که قوام دولت و نظام بر پایه ی انسجام دولت و مردم است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: