شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۸۱۷۹
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰ - 23 February 2019
شریفی:
نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس، گفت: موضوع مطرح شده در خصوص فروش جزیره کیش از اساس کذب محض است و نباید به شایعاتی در این خصوص دامن زد، امکان ندارد کسی سرزمین و خاک خود را به فروش برساند.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
 ناصر شریفی نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص شایعه مطرح شده در خصوص فروش جزیره کیش، گفت: موضوع مطرح شده در خصوص فروش جزیره کیش از اساس کذب محض است و نباید به شایعاتی در این خصوص دامن زد، امکان ندارد کسی سرزمین و خاک خود را به فروش برساند.

مطرح کردن برخی شایعات برای نظام هزینه دارد

عضو مکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر موضوعی که در فضای مجازی منتشر شود نباید دستاویز قرار بگیرد و آن را بزرگ نمایی کنیم، تصریح کرد: با مطرح کردن برخی شایعات نباید برای کشور و نظام جمهوری اسلامی هزینه درست کنیم.


پذیرای جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی هستیم

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نه تنها در جزیره کیش بلکه در سراسر کشور پذیرا، آماده و مهیا برای جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی هستیم، ادامه داد: واگذاری بخشی از سرزمین کشور کذب است و صحت ندارد، درخواست می‌کنم قبل از مطرح کردن چنین موردی سند آن را بررسی کنند.

اخبار منتشر شده در فضای مجازی منشا و مبنای مشخصی ندارند
مدیران منطقه آزاد واگذاری جزیره کیش را تکذیب کردند

شریفی با تاکید بر اینکه اخبار منتشر شده در فضای مجازی منشا و مبنای مشخصی ندارند، مدیران منطقه آزاد نیز طی بیانیه‌ای واگذاری جزیره کیش را تکذیب کردند، عنوان کرد:در حال حاضر سرمایه‌گذرانی از هند در بندر چابهار مشغول فعالیت هستند این موضوع در سایر نقاط کشور نیز وجوددارد.

کشور به جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی نیاز دارد

عضو مکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه کشور به جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی نیاز دارد و از این موضوع استقبال می‌کنیم، خاطرنشان کرد: شرایط برای امر سرمایه گذاری سرمایه‌گذاران از سوی مسئولان تسهیل می‌شود، به عنوان نماینده منطقه به شدت موضوع واگذاری جزیره کیش را تکذیب می‌کنم.
منبع: خانه ملت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: