شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۸۸۱۰
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹ - 11 April 2019
طاهر خانی در واکنش به قراردادن سپاه جزء گروه‌های تروریستی:
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: این که سپاه را به عنوان گروه تروریستی اعلام کردند، بیشتر جنگ روانی و تبلیغات سیاسی و روانی است و می‌دانند که در این ترفند شکست خواهند خورد چراکه سپاه خط قرمز ایران است.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
 بهمن طاهرخانی با اشاره به اینکه آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست تروریست‌ها قرار داده گفت: تمام عقلای عالم می‌دانند آنچه که ترامپ به عنوان دولت آمریکا انجام داده، بر خلاف تمام قوائد مسلم حقوق بین‌الملل است. سپاه پاسداران طبق قانون اساسی، جزء ارکان حاکمیتی، امنیتی و حفاظتی ایران است و برای استقلال و حفظ تمامیت ارزی کشور، سپاه یک نیروی میدانی نظام حاکمیتی است.

این که سپاه را به عنوان گروه تروریستی اعلام کردند، بیشتر جنگ روانی و تبلیغات سیاسی، روانی است و می‌دانند که در این ترفند شکست خواهند خورد
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تروریستی خواندن سپاه از سوی ترامپ بسیار نابخردانه و از روی بی‌عقلی سیاسی است و دخالت در امور کشورها است و قوانین مسلم حقوق بین‌الملل، کشورها را از مداخله در امور کشورهای دیگر منع می‌کند و این بر خلاف تمام قوائد مسلم حقوقی، عقل حقوقی و عقل سلیم سیاسی است.

اعمال و حرکات  دولتمردان آمریکا، مبتنی بر قدرت نظامی است

وی افزود: همه می‌دانند که اعمال و حرکات دولتمردان آمریکا، مبتنی بر قدرت نظامی است و این قدرت نظامی در خاورمیانه، سوریه و عراق، به واسطه هدایت‌هایی که از لحاظ مستشاری نیروهای زمینی به ویژه سپاه داشت، ضربه محکمی به آمریکا زد؛  آنگونه که می‌خواستند خاورمیانه را از هم بپاشند و بر آن مسلط شوند، با درایت و مدیریت هوشمندانه مستشاران سپاه، برای آمریکا محقق نشد و سیلی محکمی در این جنگ نیابتی که به راه انداخته بود خورد.

آمریکا 7 تریلیون دلار به گروه تروریستی داعش کمک کرد

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت مردان آمریکا اقرار کردند که آمریکا 7 تریلیون دلار به گروه تروریستی داعش کمک کرد، تصریح کرد: آمریکا چه از لحاظ مادی و چه فکری، محل زایش نیروهای تروریستی است و نمی‌تواند اعلام کند که چه گروهی تروریستی است و چراکه خود حامیان مطلق و شش دانگ گروه‌های تروریستی هستند. در تمام گروه‌های تروریستی و تمام ضرباتی که در طول جنگ جهانی دوم خورده شد، حتما اثری از ردپای دخالت آمریکا را خواهید دید و در تمام اینها موفق بودند به غیر از جنگ‌های نیابتی سوریه و عراق و هدف اصلی آنها ضربه زدن به ایران و نظام اسلامی بود.

آمریکا با دخالت مستشاری سپاه در تمام جنگ‌ها شکست خوردند

طاهرخانی اظهار داشت: با دخالت مستشاری سپاه بنا بر درخواست کشورها، آمریکایی‌ها در تمام ابعاد در جنگ تحمیلی که به راه انداختند، شکست خوردند. در جنگ فرهنگی که در ایران به راه انداختند و قصد داشتند که استحاله فرهنگی ایجاد کنند و هویت ایرانی را بگیرند، خوشبختانه با حضور مردم در صحنه و هوشیاری مسئولان و هدایت‌های مقام معظم رهبری، شکست قاطعی خوردند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس تصریح کرد: آمریکایی‌ها در سایر جنگ‌ها مثل جنگ اقتصادی و ... به لحاظ پشتوانه نظامی که دارند می‌خواهند برای ما محدودیت‌هایی ایجاد کنند و طبیعتا کشورهای تحت سلطه آنها نیز به حرف‌های آنها گوش می‌دهند اما شکست‌های پی در پی که آمریکا با حضور توانمند ایران در عرصه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای داشت، می‌خواهند به نوعی به جامعه بین‌المللی تلقین کنند که آمریکایی‌ها صحنه‌گردان هستند اما در این عرصه نیز شکست خواهند خورد.

سپاه پاسداران خط قرمز ایران است

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطر نشان کرد: این که سپاه را به عنوان گروه تروریستی اعلام کردند، بیشتر جنگ روانی و تبلیغات سیاسی، روانی است و می‌دانند که در این ترفند شکست خواهند خورد. سپاه به عنوان مدافع حاکمیت، مردم و مرزها، خط قرمز ما است و یک سازمان حاکمیتی محسوب می‌شود و این دخالت نیز محکوم و مردود است و تمام سیاست‌مداران و عقلای عالم هم می‌دانند که این از جمله تصمیمات نابخردانه ترامپ است و منتهی به شکست خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: