شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۸۸۱۱
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸ - 11 April 2019
سعیدی در واکنش به اقدام غیرقانونی ترامپ مطرح کرد:
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: وقتی که ترامپ با آن هزینه های هنگفتی که برای وجود دائمی خود در منطقه خاورمیانه کرده بود و هیچ دستاوردی نصیبش نشده است؛ لذا ترامپ این عمق کینه خود را با تروریست خواندن سپاه پاسداران به نمایش گذاشته است.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
 محمد اسماعیل سعیدی به اقدام غیرقانونی ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: موفقیت های جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه و فراتر از آن یک حقیقت انکار ناپذیراست.

قلوب مردم کشورهای منطقه با آرمانهای انقلاب اسلامی است

وی افزود: قلوب مردم کشورهای منطقه با آرمانهای انقلاب اسلامی است و این هم در کشورهایی مثل سوریه و عراق کاملا مشهود است و از همه مهم تر نقش سپاه پاسدران انقلاب اسلامی در این کشورها برای سرنگون کردن گروه های تروریستی واضح و بی بدیل بوده است.

آمریکا قدرت تحمل و هضم محبوبیت سپاه پاسداران در منطقه را نداشت

نماینده مردم تبریز به نقش بی بدیل سپاه پاسداران در مبارزه با تروریست ها در کشورهای منطقه اشاره و تصریح کرد: گروه های تکفیری که اوایل دهه 80 از سوی آمریکا و کشورهای اروپایی برای فتنه آفرینی در منطقه خاورمیانه بوجود آمده اند و البته آتش فتنه با وجود گروه های افراطی و تروریستی در منطقه شعله ور شده بود که با رشادت های سپاه پاسدارن خاموش شده است.

عضو فراکسیون ولایی مجلس در ادامه افزود: بنابراین ملتهای منطقه هم این فتنه آفرینی را که آمریکا و اسرائیل گرداننده آن هستند را مشاهده می کنند و هم اینکه مجاهدت های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در جهت مقابله و مبارزه با این گروه های تروریستی مشاهده کردند؛ فلذا آمریکا قدرت تحمل و هضم این موضوع را نداشت.

جمهوری اسلامی ایران حرف اول را در منطقه می زند

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: ترامپ در نشستی مطرح کرده بود که 7 تریلیون دلار در منطقه خاورمیانه هزینه کرده است تا این منطقه را برای اسرائیل و اهداف بلند مدت خود امن کند اما نتوانستند این کار را انجام دهند چرا که با رشادت های سپاه پاسداران در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران حرف اول را در منطقه می زند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به تروریست خواندن سپاه پاسداران از سوی آمریکا اشاره و تاکید کرد: وقتی که ترامپ با آن هزینه های هنگفتی که برای وجود دائمی خود در منطقه خاورمیانه کرده بود و هیچ دستاوردی نصیبش نشده است؛ لذا این عمق کینه خود را با تروریست خواندن سپاه پاسداران به نمایش گذاشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: