شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۸۸۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱ - 11 April 2019
رحیمی مطرح کرد:
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع انسجام در تصمیمات نمایندگان مجلس به ویژه در خصوص مسائل مرتبط با سیل و اقدام آمریکا علیه سپاه، انگیزه نمایندگان مردم را در قوه مقننه در ابتدای سال جاری بالا برده است که این موضوع را در بیانیه‌ها و اقدامات مشترک‌شان نشان داده‌ایم.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
 علیرضا رحیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: همدلی و انسجام ملی توسط نمایندگان فارغ از گرایش‌های سیاسی در مسائل مختلف حفظ شده و بر اجرای آن اصرار دارند. ضمن اینکه در شرایط بین‌المللی هم لزوم نشان دادن این انسجام 2 چندان است.

وی افزود: نشان دادن همدلی در بین نمایندگان در خصوص مسائل ملی، نشان از درک آنان و نگاه واقع‌بینانه‌شان است ضمن اینکه باید اختلاف سلایق سیاسی و جناحی را در حوزه‌های ملی کنار گذاشته و به صورت مشترک به آن فکر کنیم که ممکن است آن موضوع سیل و یا اقدام ترامپ علیه سپاه باشد. لذا باید منافع ملی به سلایق سیاسی ارجحیت داشته و لزوم همدلی را رعایت و تقویت کنیم. 

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: موضوع انسجام در تصمیمات نمایندگان مجلس به ویژه در خصوص مسائل مرتبط با سیل و اقدام آمریکا علیه سپاه، انگیزه نمایندگان مردم را در قوه مقننه در ابتدای سال جاری بالا برده است که این موضوع را در بیانیه‌ها و اقدامات مشترک‌شان نشان داده‌ایم. به همین دلیل تلاش داریم با انسجام بیشتر کارهای سالجاری را دنبال و پیگیری کنیم.

مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عناوین «پویش حمایت همه جانبه از سپاه در مقابل عمل نابخردانه آمریکا» ، «عضویت تمام ایرانیان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» ، «اهمیت اجرای پروژه های انتقال آب بین حوضه ای برای کنترل سیلاب و سیل در کشور» و «2.5 میلیارد دلار سود بارش ها را برای جبران خسارات مناطق سیل زده اختصاص دهید» خواستار پیگیری این موضوع شدند. 

پایان پیام/
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیـر عـلنـی