شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۸۹۲۵
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸ - 22 April 2019
سلیمی در صحن مجلس مطرح کرد؛
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از افزایش ۴ برابری حجم نقدینگی در دولت‌های یازدهم و دوازدهم انتقاد کرد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
 در پایان جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در تذکر شفاهی گفت: آقای رئیس جمهور فراموش نکنید که قول دادید آنچنان رونقی ایجاد کنید که مردم نیازی به یارانه نداشته باشند، قول دادید عزت را به پاسپورت ایرانی بازگردانید. قول دادید از جوانان استفاده کنید. ببینید کابینه شما پیرتر شده یا جوان‌تر.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: قول دادید تورم را کنترل کنید. میزان را جیب مردم اعلام کردید، ببینید جیب مردم چه می‌گوید. قول دادید نقدینگی را کنترل کنید و فرمودید منشأ تورم نقدینگی حاصل از مسکن مهر است. آیا می‌دانید نقدینگی در دولت شما ۴ برابر شده است و ۴۰۰ هزار میلیارد به یک تریلیون و ۷۰۰ میلیارد ریال تبدیل شده است.

وی افزود: قول دادید مسکن اجتماعی ایجاد می‌کنید. مسکن اجتماعی را کجا ساخته اید؟ نشان دهید.

سلیمی تصریح کرد: فراموش نکنید قول دادید فرهنگ و اقتصاد را به مردم واگذار کنید. چه کردید؟ باید حقوق کارمندان را طبق قانون افزایش دهید.

در ادامه محمدرضا صباغیان در تذکر شفاهی نسبت به عدم برگزاری جلسه غیر علنی در مورد مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم انتقاد کرد.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: مجلس برای بررسی این موضوع جلسه غیر علنی برگزار کرده و کمیسیون‌های مختلف در مجلس حضور دارند تا شما در راستای حل مشکلات طرح ارائه دهید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: