شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۸۹۳۵
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴ - 22 April 2019
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:‌امروز در حالی که تعدادی از نمایندگان در زمان حضور وزیر ارشاد بحث فیلم رحمان 1400 را مطرح کردند رئیس کمیسیون مانع از ادامه بحث شد و عنوان کرد که دستور کار دیگری داریم و نگذاشت که بحث ادامه پیدا کند.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور انجام دیدار نوروزی در کمیسیون حاضر شد.

وی افزود: در این جلسه نمایندگان سؤالات و مباحث در رابطه با فیلم رحمان 1400 را مطرح کردند که حجت‌الاسلام احمد مازنی رئیس کمیسیون مانع از ادامه طرح بحث اینگونه مباحث شد و عنوان کرد ما دستور کار دیگری داریم و بعدا به این موضوع پرداخته می‌شود و نگذاشت که موضوع مطرح شود و وزیر به آن پاسخ دهد.

در ادامه جلسه لایحه اصلاح بند 16 ماده 2 قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح شد که ماده واحده و تبصره آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید. البته رای‌‌گیری در خصوص این لایحه پیش از این در کمیسیون انجام شده بود که به علت به حد نصاب نرسیدن اعضا رای‌گیری به صورت استمزاجی انجام شده بود.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: علاوه بر این در این جلسه موادی از طرح جمعیت و تعالی خانواده مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیـر عـلنـی