شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۸۹۵۲
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱ - 24 April 2019
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از تذکر لاریجانی به جهانگیری برای برگزاری منظم جلسات این ستاد خبر داد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با انتقاد از تشکیل نشدن جلسات این ستاد، گفت: جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی حدود 4 ماه است که تشکیل نشده که از این بابت، گلایه‌ها و انتقادات خود را در نامه‌هایی به معاون اول رئیس‌جمهور اعلام کرده‌ایم. 

وی افزود: بنده بارها نامه‌های محرمانه و متعددی به آقای لاریجانی رئیس مجلس درباره برگزار نشدن جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نوشته و مراتب اعتراض و انتقاد خود را از برگزار نشدن جلسات اعلام کرده‌ام، البته ایشان نیز قول دادند که تذکرات لازم را به دولت برای برگزاری جلسات منظم این ستاد می‌دهند.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، همچنین از تذکر رئیس مجلس به معاون اول رئیس‌جمهور برای برگزاری منظم جلسات این ستاد خبر داد و اظهار داشت: طی نامه‌‌‌نگاری‌هایی که با آقای لاریجانی درباره برگزار نشدن جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی داشته‌ام، وی تذکراتی به آقای جهانگیری برای برگزار نشدن جلسات این ستاد داشته است.

یوسفیان‌ملا در پایان خاطرنشان کرد: پیرو تذکرات آقای لاریجانی به معاون اول رئیس‌جمهور، مقرر شد تا جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به طور منظم برگزار شود که اولین جلسه آن پس از 4 ماه و در سال 98، در روز دوشنبه هفته آینده( 9 اردیبهشت) برگزار می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: