شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۸۹۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸ - 19 May 2019
نماینده ادوار مجلس:
نماینده ادوار مجلس گفت: زمان آن رسیده که تمام مدیران اقتصادی در خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی حاضر شده و با مهندسی اقتصاد کشور دشمن را ناکام بگذارند.
شبکه خبری منتخبان ملت؛ ارسلان فتحی پور در گفت و گو با منتخبان ملت با اشاره به تحریم های آمریکا علیه کشور و تاثیر آن بر اقتصاد کشور، گفت: 40 سال تحریم ایران از سوی آمریکا تاثیری بر کشور نداشته و تحریم های تازه نیز فرصتی است تا با تحریم کالاهای خارجی تولیدات داخلی را بیشتر حمایت و تقویت کنیم.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم و نهم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : زمان آن رسیده که تمام مدیران اقتصادی از تمام جناح ها با پرهیز از حاشیه ها در خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی حاضر شده و با مهندسی اقتصاد کشور دشمن
را ناکام بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه باید از انقلاب و نظام دفاع کنیم، افزود: کاهش هزینه و صرفه جویی در تشریفات  اداری و همچنین تشریفات از زندگی روزمره مردم و دعوت مردم به آرامش و اعتماد سازی می توان به راحتی با تحریم ها مقابله کرد.

نماینده ادوار مجلس با تاکید بر اینکه از هیچ تهدیدی نمی ترسیم، گفت: در شرایط فعلی مدیران و مسولین اقتصادی کشور باید از صاحب نظران اقتصادی در تمام جناح های سیاسی کمک بگیرند تا با همفکری همه گروهها و پیدا کردن راه حل علمی از تحریم ها عبور کنیم.

فتحی پور معتقد است برای مقابله با حربه های دشمن در جبهه اقتصادی باید قیمت تمام شده کالاها را با حمایت از تئلید و نظارت بر توزیع کاهش داد به نحوی که اشتغال حفظ شود.

وی با تاکید بر اینکه باید وابستگی به کالاهای غیرضرور خارجی را به صفر رسانده و دربازارهای خارجی حضور پیدا کنیم، گفت: مقابله با تحریم ها حتی در صورت شدت یافتن برای مدیران جهادی کشور کارکوچکی است و مدیران طبق نقشه ای که رهبری معظم ترسیم نموده اندحرکت کرده و تسلیم یاوه گویی های دشمن نمی شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: