شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۸۹۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳ - 01 June 2019
عضو فراکسیون زنان مجلس:
سیده فاطمه ذوالقدر افزود: يقينا انتصاب خانم شرفبافی با بهره گيري از تجارب موفقي كه در سازمان هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران داشتند و تخصص، تبحر و اندوخته فنی و عملیاتی كه برای تصدی این پست مهم دارا هستند نشان خواهند داد كه این انتصاب بیش از نگاه جنسیتي برخواسته از تعقل و تفکر و عدالت محوري است.
شبکه خبری منتخبان ملت؛ عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: برابري فرصت ها و عدالت جنسيتي با كنار گذاشتن سقف شيشه اي در انتصاب زنان در پست هاي مديريتي در دولت تدبير و اميد اقدامي شايسته تقدير است، اگرچه وعده ها بيش از آنچه كه در عمل شاهد ان هستيم بود.

وی با بیان اینکه انتصاب خانم شرفبافي اقدامي در جهت تحقق وعده انتصاب زنان در پست هاي مديريت عالي و بهره مندي از توانمندي زنان صاحب تخصص و كاردان  برای پست‌های مدیریت عالی است كه فراكسيون زنان مجلس تلاش هاي بسياري در رايزني با دولت براي اين مهم انجام داد.

انتصاب خانم شرفبافي به عنوان مدیر عامل شرکت کیش ایر  برخواسته از تعقل و تفکر و عدالت محوري است
عضو فراکسیون زنان مجلس افزود: ضمن تبريك به خانم شرفبافي به عنوان مدیر عامل شرکت کیش ایر و ارزوي توفيقات روزافزون براي ايشان و مجموعه هواپيمايي كشور ، يقينا ايشان با بهره گيري از تجارب موفقي كه در سازمان هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) داشتند و  تخصص، تبحر و اندوخته فنی و عملیاتی كه برای تصدی این پست مهم دارا هستند نشان خواهند داد كه این انتصاب بیش از نگاه جنسیتي برخواسته از تعقل و تفکر و عدالت محوري است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: