شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳ - 01 June 2019
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس:
زهرا سعیدی با اشاره به سوابق مدیریتی خانم شرفبافی که در شرایط نامطلوب اقتصادی کشور در جایگاهی دیگر مدیریت کردند گفت: ازایشان میخواهم بار دیگر با توانایی و تخصص برای رسیدن به نقطه ی کمال تلاش کند.
شبکه خبری منتخبان ملت؛ سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: انتصاب خانم فرزانه شرفبافی به عنوان مدیر عامل شرکت کیش ایر نشانگر اقدامی مثبت و شایسته در انتصاب زنان فرهیخته و با کفایت برای پست‌های مدیریت عالی است.
زهرا سعیدی مبارکه تصریح کرد: این انتصاب  نشانگر اقدامی مثبت و شایسته در انتصاب زنان فرهیخته و با کفایت برای پست های مدیریت عالی است.
عضو فراکسیون زنان مجلس خاطرنشان کرد: معتقدم درک مهتر از مدرک است اما این انتصاب حکایت‌گر  انتخابی سرشار از تخصص، تبحر، تجربه و اندوخته فنی و عملیاتی برای تصدی این پست مهم است چرا که ایشان دارای مدرک دکتری مهندسی هوافضا از دانشگاه شریف گرایش سازه‌های هوایی میباشد .

انتصاب خانم شرفبافی نشان از توجه به تخصص و توانمندی های زنان در عرصه مدیریتی دارد
سعیدی با تقدیر از اقدام مدیر عامل منطقه کیش در انتخاب فرزانه شرفبافی به عنوان مدیر عامل کیش ایر گفت: انتخاب شرفبافی بیش از جنسیت وابسته به تعقل و تفکر است که نشان از توجه و اعتماد ویژه به تخصص و توانمندی های زنان در عرصه مدیریتی دارد.
این نماینده مجلس با اشاره به سوابق مدیریتی خانم شرفبافی که در شرایط نامطلوب  اقتصادی کشور در جایگاهی دیگر مدیریت کردند گفت: ازایشان میخواهم بار دیگر  با توانایی و تخصص برای رسیدن به نقطه ی کمال تلاش کند .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: