شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۰۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴ - 01 June 2019
نوبخت گفت: علی رغم کاهش بودجه حاصل از فروش نفت، برای مدیریت تحریم ها و مشکلات اقتصادی برنامه داریم و به گونه ای برنامه ریزی شده که در خصوص پرداخت های پرسنلی مانعی وجود نداشته باشد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در دیدار با استاندار البرز و نماینده‌های مجلس شورای اسلامی در این استان با اشاره به روند تخصیص اعتبارات سفرهای شهرستانی رئیس جمهور، گفت: در مجموع برای دور اول سفرهای شهرستانی رئیس جمهور حدود ۲۶ هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده بود ولی تاکنون ۴۲ هزار میلیارد تومان هزینه شده و برآورد ما این است که ۶ هزار میلیارد تومان دیگر نیز برای اتمام پروژه‌های مصوب نیاز است.

وی با اشاره به توضیحات استاندار البرز در خصوص اهمیت پروژه‌های مصوب البرز در سفر رئیس جمهور، ادامه داد: ظرف چند روز آینده برای تکمیل پروژه‌های عمرانی البرز که در سفر رئیس جمهور مصوب شده، اعتبار تزریق خواهد شد.

نوبخت ضمن اشاره به اهمیت جغرافیایی و اقتصادی استان البرز گفت: در خصوص افزایش اعتبارات این استان از محل اعتبارات مناطق شاخص‌های لازم مورد ارزیابی مجدد قرار گرفته و بودجه و پرداخت اعتبارات بر اساس شاخص‌های جدید برای این استان اعمال خواهد شد.

وی افزود: علی رغم کاهش بودجه حاصل از فروش نفت، برای مدیریت تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی برنامه داریم و به گونه‌ای برنامه ریزی شده که در خصوص پرداخت‌های پرسنلی مانعی وجود نداشته باشد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اضافه کرد: برای مراسم افتتاح و بهره برداری از ادامه همت در البرز حضور خواهم یافت. همچنین تأمین مالی پروژه‌های بیمارستان‌های کرج و فردیس نیز در اولویت قرار دارد که در چند روز آتی اقدام لازم در این خصوص صورت می‌گیرد.

نوبخت خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط و ویژگی‌های خاص البرز، مساعدت و توجه لازم را برای ارتقا زیرساخت‌های این استان خواهیم داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: