شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۰۸۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱ - 23 July 2019
حاشيه اي عجيب از جلسه دیروز مجلس
موسوی لارگانی؛ نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی عصر امروز، دوشنبه 31 تیرماه، در اقدامی عجیب با امیرآبادی از اعضای هیئت رئیسه درگیری لفظی داشت.
شبکه خبری منتخبان ملت؛
درگیری شديد لفظی موسوی لارگانی با عضو هیئت رئیسه در اعتراض قرار گرفتن نام يكي از خانمهاي نماينده در لیست منظم‌ترین‌ها

 موسوی لارگانی؛ نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی عصر دیروز، دوشنبه 31 تیرماه، در اقدامی عجیب با امیرآبادی از اعضای هیئت رئیسه درگیری لفظی داشت.

نماینده فلاورجان در مجلس به قرار گرفتن نام يكي از نمايندگان خانم مجلس در لیست منظم‌ترین نمایندگان سه ماهه نخست سال 98 ، معترض بوده و اعتراض خود را در حضور عده‌ای از نمایندگان با صداي بلند به امیرآبادی اعلام کرده است که این حساسیت اسباب تعجب نمایندگان را فراهم کرد !

براساس شنیده‌ها  اعتراض وي متوجه يكي از نمايندگان خانم استان اصفهان و شهرستانهاي مجاور  فلاورجان  بوده كه اين اختلافها ظاهرا بدلیل موفقیت  این بانوی پرتلاش داراي سابقه طولاني است و از اين دست اتفاقات و اعتراضات قبلا نيز از طرف ایشان رخ داده است كه براي نمونه مي توان به سفر چندي پيش وزير نيرو به شهرستان مذكور و اعتراض لارگاني به وزير اشاره كرد.
 
به هرحال مشخص نیست که با توجه به ثبت ورود و خروج و رأی‌گیری در  صحن علنی براساس صرفا اثر انگشت و معرفی نمایندگان بدون هیچ سابقه ای در ایجاد حاشیه ؛ این نماینده بر چه اساس نسبت به لیست اعلامی اعتراض دارد!!!!
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: