شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۱۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲ - 23 September 2019
شبکه خبری منتخبان ملت؛

نشست هم اندیشی مدیرعامل بیمه دی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با محور توسعه خدمت رسانی درمانی به ایثارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی بیمه دی؛ مدیرعامل بیمه دی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بررسی وضعیت درمان ایثارگران، درخصوص چالش ها و نقاط قابل بهبود این قرارداد تبادل نظر کردند.

محمدرضا کشاورز در این نشست، با اشاره به قرارداد بیمه دی با بنیاد شهید و امور ایثارگران که با حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر بیمه شده، یکی از بزرگترین قراردادهای درمان تکمیلی کشور به شمار می آید، قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را پشتوانه قرارداد درمان بیمه دی دانست و اضافه کرد: براساس قانون، دولت مکلف به تامین اعتبار این قرارداد است و در این راستا در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی دولت به مطالبات بیمه دی شده ایم.
 طی سفر مدیرعامل بیمه دی و هیئت همراه به استان گیلان، نشستی با شبکه فروش شرکت در این استان برگزار شد و علاوه بر این که همکاران در جریان سیاست گذاری های کلان شرکت قرار گرفتند، ایشان نیز نقطه نظرات و دیدگاه های خود را عنوان نمودند.
مدیرعامل بیمه دی در راستای بررسی عملکرد شعب سراسر کشور و جاری سازی استراتژی کلان شرکت در لایه های سازمان، با سفر به استان های مختلف از نزدیک در جریان امور قرار می گیرد.

برچسب ها: بیمه دی ، نشست
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: