شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶ - 08 October 2019
شبکه خبری منتخبان ملت؛
در دیدار مدیرعامل و تعدادی از مدیران ستادی بیمه دی با مدیر کل و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس، گزارش اجرایی "طرح جبران" بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی بیمه دی؛ محمدرضا کشاورز، مدیرعامل شرکت بیمه دی با همراهی چند تن از مدیران ستادی، در سفر به استان فارس، ضمن دیدار با مدیرکل و معاونان بنیاد شهید این استان، روند اجرای قرارداد بیمه درمان تکمیلی خانواده معزز شهدا و ایثارگران استان با نام "طرح جبران" را بررسی و در خصوص چالش های اجرایی آن تبادل نظر کردند.

در این جلسه، محمدرضا کشاورز با اشاره به تعداد بیمه شدگان این قرارداد اعلام نمود که هم اکنون مبلغ قابل توجهی از حق بیمه این قرارداد وصول نشده است که امیدواریم با پیگیری مدیران ارشد بنیاد شهید و امور ایثارگران منابع مالی این پروژه ملی از طریق دولت تامین گردد تا خدمت رسانی به قشر معزز خانواده شهدا و ایثارگران با کم ترین چالش روبرو شود.

همچنین در ادامه این سفر، بازدیدی از شعبه بیمه دی در استان فارس انجام شد و در جلسه ای با شبکه فروش شعبه این استان با بیان اهداف و سیاست گذاری های کلان شرکت، نظرات و پیشنهادات مطروحه دریافت شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: