شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۳۵۰
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲ - 15 November 2019
واکنش ها به گرانی بنزین!
بامداد پنج شنبه شب بود که خبر گران شدن بنزین در رسانه های کشور مخابر شد و دولت در شب ولادت حضرت رسول(ص) عیدی بزرگی را به مردم ایران هدیه داد، این درحالی بود که در روزهای گذشته وزیر نفت هیچ واکنشی به گرانی بنزین نشان نداد و دولت نیز بارها اعلام کرده بود که برنامه ای برای گران کردن بنزین ندارد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛ رئیس جمهور با تاکید برضرورت و اهمیت اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین و کمک به خانوارهای ضعیف و متوسط کشور از محل درآمد حاصل از آن،گفت: این کار به نفع مردم و اقشار تحت فشار جامعه بوده و می‌تواند درحل مشکلات آنان مفید و موثر باشد.روحانی در مورد نزدیک شدن قیمت بنزین به 5هزار تومان هم افزود: البته این اقدام از سوی دولت انجام نشد به خاطر این بود که معتقد بودیم این افزایش قیمت به نرخ هایی مثل 5 هزار تومان برای هر لیتر بر زندگی مردم تاثیر مستقیم داشته و موجب افزایش تورم خواهد بود.
کمالی‌پور، نماینده مجلس ایران در رابطه با گرانی بنزین گفت: به عنوان نماینده مردم تا دیشب از گرانی بنزين خبر نداشتم. جالب اینجاست نمایندگان مجلس به این لایحه رای نداده و این پیشنهاد افزایش قیمت سوخت در مجلس رد شده بود.
امامی‌کاشانی، خطیب نماز جمعه تهران گفت: گرانی بنزین چه ربطی به خانه و میوه و اجناس دارد که گران شوند؟ باید انصاف باشد. با گرانی بنزین کالاها نباید گران شود.
حال باید دید دولت تدبیر و امید چگونه می تواند حال مردم را خوب کند و از این وضعیت رهایی یابد، از طرفی مردم بیشتر شهرها نفسهایشان به شمارش افتاده است از طرفی هم باید با گرانی بنزین دست وپنج نرم کنند.
این داستان ادامه دارد1400.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: