شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۵۵۰
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳ - 30 December 2019
شبکه خبری منتخبان ملت؛ شهردار منطقه یک با توجه به حسن سوابق، تعهد و تجربيات مانی جعفریان یکی از خوشنام ترین مدیران شهری ،وی را به سمت سرپرست معاونت امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در شورای اداری با اهدای حکم انتصاب جناب آقاي مانی جعفریان از وی خواست با هماهنگي و مسئوليت خود ،امور مربوط به وظايف و مسئوليت هاي خدمات شهری و محیط زیست منطقه یک را به نحو احسن و درچارچوب قوانين و مقررات به انجام رساند.

موسوی فراهم سازي شرايط، بسترها و زمينه هاي تحقق شهر امن، آباد و سالم بر پايه آرمان هاي يك جامعه اسلامي ،  توسعه فرهنگ شهروندي و شهرنشيني از طريق ارتقاء آگاهي هاي مردم از حقوق و بويژه تكاليف شهروندي ،  حفاظت از محيط زيست و ايمن سازي شهردر مقابل سوانح طبيعي و ساير مخاطرات و آسيب ها ، توجه به پاكيزگي، سرسبزي و زيبايي فضاهاي شهر ،  ساماندهي وضعيت دفع زباله، ارتقاء كيفيت زيست محيطي منطقه ،ساماندهي سيما و منظر شهري را از جمله وظایف این معاونت دانست.

وی از خداوند متعال توفيق و تلاش ایشان را خواستار شد و از زحمات محمد محمدی سرپرست این معاونت در زمان تصدی این سمت تقدیر و تشکر کرد. 

گفتنی است  جعفریان پیش از این معاون امورشهری و فضای سبز شهرداری مناطق  6 و 18 ، قائم مقام شهرداری منطقه 6، معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 5تهران بوده و از مدیران باسابقه و از بدنه شهرداری بوده است .

برچسب ها: شهردار ، جعفریان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: