شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۶۴۳
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹ - 19 January 2020
در آیینی با حضور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی، مسئولان بانک تجارت استان و شهرستان، مسئولان منطقه ویژه، شعبه بانک تجارت در این منطقه افتتاح شد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛ شعبه بانک تجارت در منطقه ویژه اقتصادی لامرد افتتاح شدبه گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، مدیر عامل  این منطقه  با تاکید بر  ضرورت تعامل هر چه بیشتر با شبکه بانکی کشور گفت : گام های مهمی در راستای تکمیل چرخه خدماتی برای اطمینان خاطر فعالیت سرمایه گذاران در منطقه برداشته شد  و درحال حاضر باتوجه به صنایع مهم و کلیدی که در این منطقه مستقر می شوند، استقرار و فعالیت بانکها در اولویت منطقه قرار داشت.
دکتر فدایی دولت با تشکر از  مسئولان بانک تجارت خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش ترانزیت کالاهای وارداتی و در آینده با صادرات محصولات تولیدی از این کانون مهم اقتصادی و صنعتی،  این بانک  و سایر بانک های فعال در منطقه ویژه اقتصادی لامرد  می توانند نقش موثری در ارائه خدمات ریالی و درصورت امکان خدمات ارزی ایفا کنند.

وی اظهار داشت: در پی بازدید  سرمایه گذاران  کلان در حوزه پایین دست آلومینیوم و سایرصنایع  در این منطقه، انعقاد قرارداد و واگذاری زمین  برای آغاز عملیات اجرایی چندین پروژه مهم در دستور کار است  که در این راستا، حمایت بانکها در تامین مالی و اعطای تسهیلات و ضمانت نامه ها برای راه اندازی صنایع و توسعه این منطقه ویژه راهگشا خواهد بود.

در ادامه حسینی مدیرامور شعب بانک تجارت استان فارس از حمایت همه جانبه مدیرعامل و مسئولان منطقه ویژه اقتصادی لامرد در راه اندازی این واحد بانکی قدردانی کرد و افزود: اعتقاد  داریم بانک ها نقش مهمی در رونق تولید و مشارکت در اجرای پروژه های بزرگ صنعتی-معدنی خواهند داشت و باتوجه به نقش ویژه ای که این منطقه در توسعه اقتصادی کشور دارد، از این رو برنامه ریزی و تمامی ساز و کارها برای رونق بخش تولید و ارائه خدمات به سرمایه گذاران این منطقه بکار گرفته می شود تا بتوانیم رضایت مشتریان و مسئولان این منطقه را تامین کنیم.

وی تصریح کرد: بانک تجارت در تامین مالی اکثر پروژه های پتروشیمی، نفت و گاز مشارکت داشته است و امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک، شرایط برای ارائه خدمات بیشتر ارزی فراهم شود و  در همین ارتباط طرح های جدید این منطقه از نظر توجیه فنی و مالی  مورد ارزیابی قرار گرفته و  از حمایت های در اختیار این بانک برخوردار می شوند.

همچنین سیدمحسن علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس از پیگیری های  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد در توسعه امکانات و زیرساخت‌های سرمایه گذاری و جلب اعتماد سرمایه گذاران  در این منطقه، تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود، آینده این منطقه با توجه به منابع خدادادی و مزیت ها و مشوق های تعریف شده، قطب ویژه استان فارس و کشور خواهد بود که تاتیرات زیادی در کاهش بیکاری و بهبود وضعیت معیشت مردم دارد.

در پایان طی مراسمی، بانک تجارت شعبه منطقه ویژه اقتصادی لامرد با کد 57974 جهت ارائه خدمات ریالی آغاز بکار کرد.

این شعبه قرار است در ابتدا با ارائه خدمات ریالی  به صورت شیفت  صبح آغاز بکار کند که در صورت نیاز زمینه برای ارتقاء آن فراهم می باشد.

دستگاه atm بیست و چهار ساعته بانک تجارت نیز همزمان با افتتاح این واحد بانکی؛ راه اندازی شد.

شایان ذکر است بانک های صادرات و ملی از دیگر بانکهایی  هستند که در این منطقه فعالیت دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: