شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰ - 21 January 2020
عضو هیات رئیسه فدراسیون بسکتبال که برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم نیز ثبت نام کرده است می گوید: اکنون که انقلاب وارد دومین مرحله خودسازی شده، ایجاد یک مجلس انقلابی با حضور نمایندگان جهادی میتواند ما را به سوی تحقق آرمان های واقعی انقلاب پیش ببرد.
شبکه خبری منتخبان ملت؛ حیدری تفرشی با بیان اینکه اهمیت تربیت اسلامی نسل جوان و شکوفایی جامعه در گرو انتخاب جوانان صالح و بهره مندی از ظرفیت های جوانان تحصیل کرده و نخبه برای ورود به عرصه های اجرایی کشور است تصریح کرد: هر چه جابه جایی این نسل با کندی صورت گیرد نشاط و پویایی جامعه رو به زوال خواهد بود.

وی گفت: اهمیت بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری و مخاطب قرار دادن جوانان مانع از یأس و ناامیدی جامعه شده و این بیانیه باید در انتخابات پیش رو نمو داشته باشد.

تفرشی با بیان اینکه جوانان انقلابی بسیاری پا به عرصه رقابت انتخاباتی دوره یازدهم مجلس گذاشته اند افزود: امیدوارم مثل همیشه شاهد حضور و مشارکت بالای مردم عزیزمان در این انتخابات باشیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون بسکتبال تاکید کرد ان شالله این بار نیز دستگاه های نظارتی، مانند همیشه و برای ایجاد شرایط عادلانه تبلیغاتی، از ورود پول های کثیف و برپایی سفره های رنگین انتخاباتی جلوگیری کنند.
شنیده ها حکایت از حضور حیدری تفرشی در لیست اصولگرایان دارد.ضرورت حضور جوانان انقلابی و جهادی در مجلس یازدهم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: