شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰ - 01 February 2020
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک :
شبکه خبری منتخبان ملت؛
:

برنامه های دهه فجر و مناسبتی امسال با تعامل و مشارکت بیشتر با سایر سازمان ها ، ادارات ، نهادها و ... در شمال تهران اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید عباس سجادی سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه در جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل، راهکار ها و راه حل های مناسب برای برگزاری برنامه های مناسبتی که با حضور مدیران ستادی و مدیران اجتماعی نواحی برگزار شد به بررسی اجرای برنامه های پیش رو از جمله ایام فاطمیه و حمایت از تجمع ها و هیئت های مذهبی در محلات و مساجد و اجرای برنامه های دهه مبارک فجر و 22 بهمن، اجرای زنگ انقلاب در مدارس، غبارروبی مزار شهدا، بازدید از خانواده معظم شهدا و ...پرداخت.

وی با اشاره به اینکه برنامه های تقویمی و مناسبتی باید به بهترین شکل ممکن اجرا شود از مدیران ستادی و اجتماعی نواحی خواست با سازمان ها، ادارات بسیج، ناحیه سپاه جماران، ناحیه امیرالمؤمنین (ع) و دیگر نهادهای اجتماعی و فرهنگی همکاری و تعامل لازم را داشته باشند تا با حمایت این سازمان ها برنامه ها بهتر و رضایت شهروندان ارتقاء یابد.

سجادی گفت : منطقه یک نسبت به سایر مناطق دارای بیشترین سرمایه های انسانی و اجتماعی است که می توانیم پتانسیل های منطقه را فرامنطقه ای ببینیم و فعالیت های گسترده ای انجام دهیم و این همسویی و تعامل خوب شهرداری با سازمان ها رضایت شهروندان تهران به خصوص منطقه یک را افزایش خواهد داد.
برچسب ها: شهرداری ، دهه فجر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: