شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۷۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷ - 10 February 2020
در راهپیمایی 22 بهمن ماه
شبکه خبری منتخبان ملت؛

اجرای نمادین بیعت با پرچم جمهوری اسلامی ایران با استفاده از پارچه سفید و رنگ، در پردیس فرهنگی شهرداری منطقه یک در مسیر راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید عباس سجادی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر و یوم الله 22 بهمن برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در پردیس فرهنگی منطقه یک واقع در خیابان آزادی، روبروی ساختمان شهرداری منطقه 9 ، جنب بیمه آسیا، برگزار می شود .

وی گفت : این پردیس به همت اداره فرهنگی در 2 بخش شامل 10غرفه ی دستاوردهای انقلاب، شهدای ترور و مقاومت، خدمات مشاوره، کودک و نوجوان، ورزش و سرگرمی، نسیم انقلاب در محله، استکبار ستیزی، سامانه نظارت همگانی1888 و بخش استیج شامل تلاوت قرآن کریم، تواشیح، مسابقه کودک و بزرگسال، سرودهای مذهبی دهه فجر، موسیقی سنتی و... اجرا می شود.

سجادی افزود : پردیس فرهنگی شهرداری منطقه یک با همکاری سپاه ناحیه بسیج جماران اقدام به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی برای شهروندان و کودکان از جمله نقاشی، خوشنویسی، گریم کودک، سیلورمن، دلنوشته انقلاب، اجرای طرح بیعت با پرچم، اهداء روسری به دختران سن تکلیف (ریحانه شو)، و ... می نماید.

خبرنگار فاطمه روغنی ها
برچسب ها: بیعت ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: