شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۸۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴ - 09 March 2020
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک:
شبکه خبری منتخبان ملت؛ اغذیه فروشی های سیار  (کارفود ها) و وانت نیسان های سدمعبر کننده از سطح معابر شمال تهران با حضور نیروهای  شهربان و  معبربان جمع آوری شدند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مانی جعفریان معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با هدف حفظ بهداشت شهروندان و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تا کنون، 23 ون کافه ، اغذیه فروشی های سیار  و وانت نیسان های سدمعبر کننده در شمال تهران  به علت  نداشتن مجوز از وزارت بهداشت و استاندارد نبودن نحوه توزیع وطبخ غذا جمع آوری شدند.
وی گفت: طی هماهنگی انجام شده در خصوص جمع آوری اغذیه فروشی های سیار  از  سطح منطقه یک نیروهای انضباط شهری همراه با 7 دستگاه خودرو و 5 دستگاه جرثقیل جهت حمل خودروهای سد معبر کننده، از ساعت 20 لغایت 3 بامداد هر شب به صورت مستمر با حضور و همکاری نیروهای  یگان امداد ، راهبر ناجا  اقدام به اجرای طرح فوق می نمایند و خودروهای توقیف شده به پارکینگ منتقل شده و از راننده خاطی تعهد گرفته می شود.
جعفریان افزود: بیشترین سد معبر و فروش اغذیه در تجریش و خیابان های شریعتی، بلوار شهید اندرزگو ، خیابان شهید باهنر و... بود که با نظارت مستمر از فعالیت این اغذیه فروشی ها  جلوگیری می شود.
برچسب ها: شهرداری ، اغذیه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: