شبکه خبری منتخبان ملت

کد خبر : ۹۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲ - 11 April 2020
شبکه خبری منتخبان ملت؛
مديرعامل شرکت پرداخت نوين آرين، از ايجاد «سوپر اپ» به منظور پشتيباني تمام خدمات مالي بانک اقتصادنوين به مشتريان، راه‌اندازي کارت اعتباري گروهي و تلاش براي ورود به بورس در سال جاري خبر داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين به نقل از پرداخت‌نوين، وحيد حجتي، مديرعامل شرکت پرداخت نوين آرين هدف‌گذاري خود را تا سال 1400، قرار گرفتن در فهرست پنج شرکت برتر پرداخت الکترونيک در کشور اعلام کرد.
حجتي درباره اپليکيشن موبايل‌ نوين‌پي گفت: بعد از بررسي اپليکيشن متوجه شديم که داراي ضعف‌هايي است و چون دنبال انجام يک کار مشابه نبوديم، راجع‌به يک «سوپر اپ» صحبت کرديم که قادر باشد تمام خدمات حوزه مالي بانک اقتصادنوين را پشتيباني کند و فرد با ورود به اپليکيشن به تمام خدماتي که در گروه مالي اقتصادنوين ارايه مي‌شود، دسترسي پيدا کند؛ از جمله خدمات بانکي، پرداخت، بيمه، سرمايه‌گذاري و … که اتفاقا مسئولان بانک، حمايت زيادي داشتند و ان‌شاءالله از نيمه نخست سال در دسترس عموم قرار مي‌گيرد.
وي همچنين کارت اعتباري را ديگر محصول سال جديد شرکت پرداخت ‌نوين معرفي کرد و افزود: شرکت پرداخت‌نوين طي مذاکراتي با بانک، به عنوان بازوي توسعه کارت اعتباري بانک اقتصادنوين شناخته شده است و ما solution کارت اعتباري داريم تا آن را به عنوان بخشي از سبد محصول توسعه کسب‌وکار بانک و شرکت پرداخت نوين لحاظ کنيم.
مديرعامل شرکت پرداخت ‌نوين برنامه‌هاي سال 99 اين شرکت را برشمرد و تاکيد کرد: سال 99، سال جهش شرکت در حوزه‌هاي نوسازي و بهسازي ناوگان کارت‌خوان، توسعه اپليکيشن، فراباشگاه و توسعه همکاري با ساير بانک‌هاست. همچنين تلاش مي‌کنيم شرکت وارد بورس شود و سياست‌ها را نيز در همين راستا پيش مي‌بريم.
حجتي در پايان، درباره برنامه شرکت پرداخت نوين براي ورود به بورس گفت: ما در حال آماده‌سازي زيرساخت‌هاي آن هستيم چون ورود به بورس، زيرساخت مالي و… نياز دارد تا کليد ورود به فرايند بورس شکل بگيرد ضمن اينکه پلان ما اين است که تا سال 1400 در بين پنج شرکت اول در حوزه پرداخت الکترونيکي باشيم؛ اين هدف‌گذاري را واقع‌بينانه مطرح کرده‌ايم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: