شبکه خبری منتخبان ملت

تفحص از حیات خلوت بانک ها

تفحص از حیات خلوت بانک ها

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه در تحقیق و تفحص از بانک‌های دولتی شرکت‌های زیر مجموعه نیز مورد بررسی و تفحص قرار خواهد گرفت، گفت: بنا داریم یک گزارش شفاف و از سیستم بانکی کشور و همچنین شرکت‌های تو در توی آن، برای اطلاع مردم و ارسال به مراجع قضایی آماده کنیم.
قرائت نتایج تفحص ها در مجلس

قرائت نتایج تفحص ها در مجلس

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور با استناد به آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: در راستای تأثیرگذاری نتایج تحقیق و تفحص‌ها بهتر است که گزارشی از نتایج تفحص‌های گذشته مجلس در کنار قرائت تقاضاهای جدید اعلام و ارائه شود.
تفحص از رفاه

تفحص از رفاه

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از فروشگاه رفاه در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت که قرار شد مدیران فروشگاه رفاه گزارشی از نحوه اداره این فروشگاه و پرداخت بدهی های آن ارائه کرده تا نماینده متقاضی درباره انصراف یا ادامه تفحص تصمیم گیری کند.
عبور از سند تعارض منافع

عبور از سند تعارض منافع

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی پالایش دستگاه تصمیم سازی را ضروری خواند و گفت: تحول در دولت با تغییر در رأس دستگاه‌های اجرایی محقق نشده چرا که بخش اعظم امور دولت تابع آن دستگاه تصمیم‌سازی است.
پرونده کرسنت به کجا رسید؟

پرونده کرسنت به کجا رسید؟

۲۴ نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه درباره پرونده کرسنت خواستار پیگیری بیانیه ۲۶۰ نفره قبلی و ضرورت برخورد با فساد بزرگ کرسنت شدند.